nabídka nemovitostí

 • prodej v ČR
 • pronájem v ČR
 • ...prodej v zahraničí
 • Pronájem nemovitostí / Praha - celá  Prague Service4U poskytuje kompletní servis při pronájmu nemovitosti v atraktivních lokalitách Prahy. Postaráme se o Vás od začátku do konce. Pracujeme rychle, spolehlivě, profesionálně a s důrazem na detail. Našimi spokojenými klienty je řada mezinárodních firem i jednotlivců. Prague Service4U Vám pomůže nalézt vhodnou nemovitost k pronájmu.

  nabídka nemovitostí k pronájmu / Praha - celá

  Detail
  Pronájem, byt 2+kk, 70 m², Řehořova, Praha 3 - Žižkov

  Pronajato/Rented 

  Moderní byt 2+kk, 68 m2 s interiérem od designového studia Donlic Vám může nabídnout bydlení s požadavkem na kvalitu, originalitu a klid. Jedná se o byt s terasou do vnitrobloku v rezidenčním domě po kompletní rekonstrukci. Na podlaze jsou dřevěné parkety, vyhřívaná dlažba v koupelně, francouzská okna, vestavěné skříně, zabudovaná originální světla, pračka, sušička, alarm, internet. Byt ve zvýšeném přízemí (dostatečně vysoko od úrovně ulice) poskytující maximální soukromí. Byt je vybaven nádobím. Nájemné plus poplatky. V blízkosti najdete park Vítkov a Parukářka. Nájem plus poplatky 4500 Kč.

  Modern apartment 2 + kk, 68 m2 with an interior design degree from Donlic can offer housing with the demand for quality, originality and tranquility. It is an apartment with a terrace in the courtyard in a residential building after complete reconstruction. The floors are wood floors, heated floors in the bathroom, French windows, fitted wardrobes, built the original lights, washer, dryer, alarm, internet. Apartment on the upper ground floor (high enough from the street level) providing maximum privacy. The apartment is equipped with kitchenware. Rent plus fees. In the nearby park Vítkov and Parukářka. Rental fee plus bills CZK 4000-4500 per month. 


  Řehořova, Žižkov, dispozice: 2+KK, plocha: 70 m², vlastnictví:Osobní

  Cena: Zeptejte se nás za měsíc

  Detail
  Obchodní prostory na pronájem, 128 m2, Na Výšinách, Praha 7 - Bubeneč

  INFO O CENĚ V RK / INFO ON PRICE AT REA

  Nabízíme na pronájem zajímavý nebytový prostor v suterénu domu, 128,4 m2, na ulici Na Výšinách, Praha 7 - Bubeneč. Prostor je vhodný pro obchod. Prošel částečnou rekonstrukcí. Má okna a vstup z ulice a okna do dvora. Prostor je ponechán ve stavu k úpravě pro budoucího nájemce (předpokládané úpravy: vytápění, doplnění elektroinstalace - zejména zásuvky, vybudování sociálního zázemí, prostor dle charakteru provozu rozčlenit příčkami, doplnit dveře,provést veškeré povrchové úpravy, tzn. podlahy, omítky, malby, obklady, dlažby). Stávající okna mají pevné zasklení. Doporučujeme vidět. Výše nájemného bude dohodnuto dle nabídky a vložené investice ze strany nájemce.

  Interesting offer for rent of a commercial space in the basement, 128.4 m2, on the street Na Výšinách, Prague 7 - Bubeneč. The space is suitable for a shop. Partially refurbished. It has windows and entrance from the street and the windows into the courtyard. Space is left in the state to adjust for future tenant (estimated works: heating, wiring additions - especially the sockets construction of sanitary facilities, room divided by walls, add doors, make any surface treatment, ie. floors, plastering, painting, tiling, paving). Existing windows have fixed glazing. We recommend to see it. The height of the rent will be set up by offer and the investment of the tenant. 


  Na Výšinách, Praha 7 - Bubeneč, plocha: 128 m²

  Cena: Zeptejte se nás za měsíc

  Detail
  Pěkný zařízený byt 3+kk, 145 m2, ulice Ve Smečkách, Praha 2 - Nové Město

  Pronajato/Rented! 

  Nabízíme na pronájem pěkný zařízený byt 145 m2, o velikosti 3+kk s terasou, v 5.p.  s výtahem, adresa Ve Smečkách, Praha 2 - Nové Město. Byt se skládá ze dvou ložnic, plně vybavené kuchyňské linky, terasy, koupelny. V bytě je pračka, sušička, TV. Nájem plus poplatky. Lze i krátkodobě.

  Very nice furnished (possible unfurnished) 2 bedroom apartment, 145 m2, in the 5th floor of a brick house, on the street Ve Smečkách, Prague 1. The aparment has two bedrooms, fully fitted kitchen, terrace, bathroom. Washing machine, dryer, TV, internet access. The rental fee plus bills. It is possible to rent it short-term.


  Ve Smečkách, Praha 2 - Nové Město, dispozice: 3+kk, plocha: 145 m², vlastnictví:osobní

  Cena: Zeptejte se nás za měsíc

  Detail
  Luxusní byt/studio, 100 m2, Malostranské náměstí, Praha 1 - Malá Strana

  Pronajato/rented

  Nabízíme na pronájem luxusní atypický byt/studio, 100 m2, ve 2.patře cihlového domu bez výtahu, na Malostranském náměstí, Praha 1 - Malá Strana. Byt je možné mít zařízený nebo bez nábytku. Současně je možné si byt pronajmout krátkodobě. Byt má plně vybavenou kuchyňskou linku včetně lednice, mrazáku, sporáku, myčky. Dále se skládá z atypického otevřeno prostoru. Vestavěné kříně. Koupelna se sprchou, WC. Bydlení přímo v centru Malé Strany, v blízkosti veškerá občanská vybavenost.

  We offer for rent luxury atypical apartment / studio, 100 m2, in the 2nd floor of a brick building with no elevator, on Malostranské Square, Prague 1 - Malá Strana. The apartment can be furnished or unfurnished. It is also possible to rent an apartment for a short time. The apartment has a fully equipped kitchen including a refrigerator, freezer, stove, dishwasher. It also consists of atypical open space. There are built-in wardrobes Bathroom with shower, WC. Living in the heart of Mala Strana, close to all amenities. 


  Malostranské náměstí, Praha 1 - Malá Strana, dispozice: 1+kk, plocha: 100 m², vlastnictví:osobní

  Cena: Zeptejte se nás za měsíc

  Detail
  Zařízený byt 1+1, 35 m2, Mojmírova, Praha 4 - Nusle

  Volné od 1.6.2016. Nabízíme na pronájem pěkný plně zařízený byt 1+1, 35 m2, ve zvýšeném přízemí (dostatečně vysoko nad zemí), na ulici Mojmírova, Praha 4 - Nusle. Byt se skládá ze vstupní chodby, pokoje s kuchyní a ložnice. V bytě je pračka se sušičkou, v kuchyni je mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice, nádobí, lednice, mrazák, trouba se sporákem. V koupelně je vana. TV a možnost možnost kabelového internetu za 300,-/měsíc. Byt je po rekonstrukci. Prohlídky jsou možné již nyní. Bydlení v klidné ulici, kousek od tramvaje a veškeré infrastruktury v okolí. Do centra cca 10 minut. Poplatky činí 2500 Kč. Doporučujeme.

  Available from 1.6.2016. We offer for rent a nice furnished apartment 1 +1, 35 m2, on the upper ground floor (high enough above the ground) on the street Mojmírova, Praha 4 - Nusle. The apartment consists of entrance hall, room with kitchen and bedroom. The apartment has a washer and dryer, kitchen with microwave, kettle, crockery, fridge, freezer, oven with stove. The bathroom has a tub. TV and cable internet option for 300 -/monthly. The apartment is renovated. Viewings are available now. Living in a quiet street, close to trams and all the infrastructure in the area. To the center it takes about 10 minutes. Fixed bills 2500 CZK. Recommended. 


  Mojmírova, Praha 4 - Nusle, dispozice: 1+1, plocha: 35 m², vlastnictví:osobní

  Cena: 8.500 Kč za měsíc

  Detail
  Pěkný zařízený byt 2+kk, 49 m2 se zahrádkou, Pavla Beneše, Praha 9 - Letňany

  Pěkný částečně zařízený byt 2+kk o velikosti 49 m2 se záhrádkou  30 m2 v přízemí novostavby, v ulici Pavla Beneše, Praha 9 - Letňany. Byt se skládá ze vstupní předsíně, nové moderní koupelny se sprchovým koutem a WC a dále pak pokoje se vybaveným kuchyňským koutem a částěčně oddělené ložnice s velkou postelí. Nedaleko od domu jsou obchody, restaurace. Poplatky činí 2.500,-Kč + el. Nedaleko autobusová zastávka Staré Letňany, 5 min. na metro Letňany. Nájemné plus poplatky 2500 CZK plus electricity. Doporučujeme.

  A nice partly furnished one bedroom apartment the size of 49 sqm with the garden 30 sqm on ground floor, on Pavla Beneše street, Prague 9 - Letňany. The apartment consists of entrance hall, new modern bathroom with shower and toilet, room with a new kitchenette and partly separatly bedroom with the large bed. The charges are 2.500 CZK + el. Near the house there are shops, restaurants. 5 min. By bus to the metro Letnany. The rental fee plus bills.  Recommended.


  Pavla Beneše, Praha 9 - Letňany, dispozice: 2+kk, plocha: 49 m², vlastnictví:osobní

  Cena: 10.500 Kč za měsíc

  Detail
  Byt 2+kk, 53m2, Branická, Praha 4 - Braník
   
  Nabízíme Vám pěkný zařízený byt 2+kk, 53m2, ve 3.p. cihl. domu bez výtahu, na ulici Branická, Praha 4 - Braník. Jedná se o útulně zařízený byt s ložnicí, obývacím pokojem s kuchyňskou linkou včetně lednice, mrazáku, sporáku, trouby, odsavače par, nádobí. Ve zrekonstruované koupelně je vana a toaleta. Ložnice je do boční klidné ulice. Výborná poloha u tramvajové a autobusové zastávky Přístaviště (do centra 12 minut). Veškerá občanská vybavenost v okolí, restaurace, bazén, obchody, sportovní vyžití podél Vltavy. K dispozici sklep. Parkování přímo před domem. Doporučujeme.

  Branická, Praha 4 - Braník, dispozice: 2+kk, plocha: 53 m², vlastnictví:osobní

  Cena: 11.000 Kč za měsíc

  Detail
  Byt 3+kk, 85 m2, Praha 8 - Kobylisy, Na Pecích

  Nabízíme na pronájem pěkný nezařízený byt 3+kk s balkonem do zahrady, o velikosti 85 m2, v 1. patře rodinného domu bez výtahu. Byt se skládá ze vstupní chodby, 2 ložnic (u jedné ložnice se nachází prostorná šatna) a pokoje s kuchyní s vestavěnou kuchyňskou linkou. Na podlaze jsou nové plovoucí podlahy, PVC a dlažba. Koupelna s vanou a WC. Parkování v ulici před domem. Klidné bydlení s výborným spojením do centra. Pěšky 5 min. na metro Kobylisy. Doporučujeme.

  We offer for rent furnished apartment 3+kk with balcony, the size of 85 sqm, in the 1th floor without a lift in the family house. The apartment consists of a entrance hallway, 2 bedrooms (one bedroom has dressing room), living room with kitchen with built-in kitchen. The floors are new floating floors, PVC and tiles. The bathroom has a bathtube, toilet. Parking on the street in front of the building. Quite living nearly the metro Kobylisy. Recommended.  Praha 8 - Kobylisy, Na Pecích, dispozice: 3+kk, plocha: 85 m², vlastnictví:osobní

  Cena: 12.000 Kč za měsíc

  Detail
  Zařízený půdní byt 2+kk, 50m2, Žitomírská, Praha 1 - Vršovice

  Pronajato/Rented 

  Nabízíme k pronájmu plně zařízený podkrovní byt 2+kk, 50m2, ve 4.patře cihl.domu s výtahem na ulici Žitomírská, Praha 10 - Vršovice. Byt se skládá ze vstupní chodby, ložnice, obývacího pokoje, kuchyňského koutu, který je zařizený lednicí, pračkou, sporákem, troubou, nádobím, varnou konvicí. TV, internet. Pěkný výhled na Vršovice. Koupelna se sprchovým koutem, bidetem, WC. Na podlaze je plovoucí podlaha, dlažba. Byt je možné pronajímat krátkodobě i dlouhodobě. Volný ihned. Bezpečnostní dveře. Parkování na ulici bez modré zóny. Nedaleko tramvaj č.4, 22 (5 minut na I.P.Pavlova). Poplatky činí 2.500 Kč, vodné 200 Kč na 1 osobu, převod elektřiny a plynu.

  We offer for rent a fully furnished studio apartment 2 + kk, 50m2, on the 4th floor with elevator of brick building on Žitomírská Street, Prague 10 - Vršovice. The apartment consists of entrance hall, bedroom, living room, kitchenette, which is furnished with refrigerator, washing machine, stove, oven, dishes, tea kettle. TV, internet. Nice view of Vrsovice. Bathroom with shower, bidet, WC. The floor is a floating floor and tiles. The apartment can be rented short or long term. Available immediately. Security doors. Parking on the street without the blue zone. Near the tram No.4, 22 (5 minutes at IP Pavlova). Service charges are 2,500 CZK, 200 CZK water per 1 person - transmission of electricity and gas.


  Žitomírská, Praha 10 - Vršovcie, dispozice: 2+kk, plocha: 50 m², vlastnictví:osobní

  Cena: 12.000 Kč za měsíc

  Detail
  Zařízený byt 1+1, 52m2, Na Bojišti, Praha 2 - Nové Město

  Volné od 1.7.2016. Nabízíme na pronájem pěkný zařízený byt 1+1, 52 m2, v 1.patře (2.N.P.) cihlového domu s výtahem. Byt se skládá ze vstupní chodby, koupelny s pračkou, sprchou, WC je vedle bytu na chodbě, pouze pro tento byt. Kuchyně s vestavěnou kuchyňskou linkou (lednice, mrazák, sporák, myčka, nádobí, mikrovlnná trouba), patro na spaní, obývací pokoj s rozkládací pohovkou. V bytě je přípojka UPC, telefonu. Na podlaze jsou parkety, dlažba. Jedná se o klidnou ulici v blízkosti metra I.P.Pavlova, Karlova náměstí. Možnost krátkodobého pronájmu - cena je závislá na délce pronájmu. Nájem plus záloha na služby 2500 Kč.

  Available from 1.7.2016. We offer for rent a nice furnished apartment 1+1, 52 m2 in 1rst floor (2nd aboveground floor) of brick building with an elevator. The apartment consists of entrance hallway, bathroom with washing machine, shower, toilet is next to the apartment in the corridor just for this flat. There is built-in fridge, freezer, stove, dishwasher, dishes, microwave oven in the kitchen, a floor for sleeping, living room with sofabed. The apartment has a connection UPC and phone. The floors are parquet, tiles. It is a quiet street near the IP Pavlova metro station, the Charles Square. 


  Na Bojišti, Praha 2 - Vinohrady, dispozice: 1+1, plocha: 52 m², vlastnictví:osobní

  Cena: 14.000 Kč za měsíc

  Partneři:
  Reality CZ a SK  developed by: