nabídka nemovitostí

 • prodej v ČR
 • pronájem v ČR
 • ...prodej v zahraničí
 • Pronájem nemovitostí / Praha - celá  Prague Service4U poskytuje kompletní servis při pronájmu nemovitosti v atraktivních lokalitách Prahy. Postaráme se o Vás od začátku do konce. Pracujeme rychle, spolehlivě, profesionálně a s důrazem na detail. Našimi spokojenými klienty je řada mezinárodních firem i jednotlivců. Prague Service4U Vám pomůže nalézt vhodnou nemovitost k pronájmu.

  nabídka nemovitostí k pronájmu / Praha - celá

  Detail
  Obchodní prostory na pronájem, 128 m2, Na Výšinách, Praha 7 - Bubeneč

  INFO O CENĚ V RK / INFO ON PRICE AT REA

  Nabízíme na pronájem zajímavý nebytový prostor v suterénu domu, 128,4 m2, na ulici Na Výšinách, Praha 7 - Bubeneč. Prostor je vhodný pro obchod. Prošel částečnou rekonstrukcí. Má okna a vstup z ulice a okna do dvora. Prostor je ponechán ve stavu k úpravě pro budoucího nájemce (předpokládané úpravy: vytápění, doplnění elektroinstalace - zejména zásuvky, vybudování sociálního zázemí, prostor dle charakteru provozu rozčlenit příčkami, doplnit dveře,provést veškeré povrchové úpravy, tzn. podlahy, omítky, malby, obklady, dlažby). Stávající okna mají pevné zasklení. Doporučujeme vidět. Výše nájemného bude dohodnuto dle nabídky a vložené investice ze strany nájemce.

  Interesting offer for rent of a commercial space in the basement, 128.4 m2, on the street Na Výšinách, Prague 7 - Bubeneč. The space is suitable for a shop. Partially refurbished. It has windows and entrance from the street and the windows into the courtyard. Space is left in the state to adjust for future tenant (estimated works: heating, wiring additions - especially the sockets construction of sanitary facilities, room divided by walls, add doors, make any surface treatment, ie. floors, plastering, painting, tiling, paving). Existing windows have fixed glazing. We recommend to see it. The height of the rent will be set up by offer and the investment of the tenant. 


  Na Výšinách, Praha 7 - Bubeneč, plocha: 128 m²

  Cena: Zeptejte se nás za měsíc

  Detail
  Pěkný zařízený byt 3+kk, 145 m2, ulice Ve Smečkách, Praha 2 - Nové Město

  Pronajato/Rented! 

  Nabízíme na pronájem pěkný zařízený byt 145 m2, o velikosti 3+kk s terasou, v 5.p.  s výtahem, adresa Ve Smečkách, Praha 2 - Nové Město. Byt se skládá ze dvou ložnic, plně vybavené kuchyňské linky, terasy, koupelny. V bytě je pračka, sušička, TV. Nájem plus poplatky. Lze i krátkodobě.

  Very nice furnished (possible unfurnished) 2 bedroom apartment, 145 m2, in the 5th floor of a brick house, on the street Ve Smečkách, Prague 1. The aparment has two bedrooms, fully fitted kitchen, terrace, bathroom. Washing machine, dryer, TV, internet access. The rental fee plus bills. It is possible to rent it short-term.


  Ve Smečkách, Praha 2 - Nové Město, dispozice: 3+kk, plocha: 145 m², vlastnictví:osobní

  Cena: Zeptejte se nás za měsíc

  Detail
  Luxusní byt/studio, 100 m2, Malostranské náměstí, Praha 1 - Malá Strana

  Pronajato/rented

  Nabízíme na pronájem luxusní atypický byt/studio, 100 m2, ve 2.patře cihlového domu bez výtahu, na Malostranském náměstí, Praha 1 - Malá Strana. Byt je možné mít zařízený nebo bez nábytku. Současně je možné si byt pronajmout krátkodobě. Byt má plně vybavenou kuchyňskou linku včetně lednice, mrazáku, sporáku, myčky. Dále se skládá z atypického otevřeno prostoru. Vestavěné kříně. Koupelna se sprchou, WC. Bydlení přímo v centru Malé Strany, v blízkosti veškerá občanská vybavenost.

  We offer for rent luxury atypical apartment / studio, 100 m2, in the 2nd floor of a brick building with no elevator, on Malostranské Square, Prague 1 - Malá Strana. The apartment can be furnished or unfurnished. It is also possible to rent an apartment for a short time. The apartment has a fully equipped kitchen including a refrigerator, freezer, stove, dishwasher. It also consists of atypical open space. There are built-in wardrobes Bathroom with shower, WC. Living in the heart of Mala Strana, close to all amenities. 


  Malostranské náměstí, Praha 1 - Malá Strana, dispozice: 1+kk, plocha: 100 m², vlastnictví:osobní

  Cena: Zeptejte se nás za měsíc

  Detail
  Zařízený byt 1+kk, 30 m2, Hnězdenská, Praha 8 - Troja

  Pěkný zařízený byt 1+kk o velikosti 30 m2 s balkonem ve 4. patře novostavby s výtahem, v ulici Hnězdenská, Praha 8 - Troja. Byt se skládá ze vstupní předsíně,  koupelny s vanou a WC a dále pak pokoje se vybaveným kuchyňským koutem a částečně odděleného místa na spaní s velkou postelí. Nedaleko od domu nové obchodní centrum Krakov. Poplatky činí 1.900,-Kč + elektřina, která se převede na nájemce. Nedaleko autobusová zastávka, 5 min. na metro Kobylisy. Doporučujeme.

  A nice furnished one bedroom apartment, with the size of 30 sqm with the balcony, on 4th floor, on Hnězdenská street, Prague 8 - Troja. The apartment consists of entrance hall, new bathroom with bath and toilet, room with a kitchenette and partly separatly bedroom with large bed. The charges are 1.900 CZK + electricity that is transferred to the tenant. Near the house there is shopping center Krakov. 5 min. by bus to the metro Kobylisy. Recommended. 


  Hnězdenská, Praha 8 - Troja, dispozice: 1+kk s balkonem, plocha: 30 m², vlastnictví:osobní

  Cena: 9.500 Kč za měsíc

  Detail
  Zařízený byt 1+kk, 42m2, Podle Náhonu, Praha 10 - Záběhlice

  Nabízíme na pronájem částečně zařízený byt o velikosti 42,30m2, ve 4.patře cihl. novostavby s výtahem, s balkonem 6,30m2, velkým francouzským oknem, kuchyní s lednicí a mrazákem, sporákem, rozkládácí pohovkou, dvěma křesly. Koupelna má vanu a pračku. V chodbě je vestavěná skříň. Volné 1. října. V garáži je možné jedno parkovací stání za 1.000,- Kč měsíčně. Centrální topení. Plovoucí podlaha a dlažba na podlaze.  Kousek od domu je tramvajová zastávka č.11 – do centra na Václavské náměstí je přímé spojení (21 minut), autobusová zastávka č. 188 – na Průběžnou ulici 8 minut, bus 118 na metro Roztyly a Budějovická přímé spojení. Okolí domu tvoří vilová zástavba. Poplatky činí 2.200 Kč plus el.energie.

  We offer for rent partly furnished apartment 42.30 square meters, on the 4th floor of new building, with 6.30 square meters balcony, large French doors, kitchen with refrigerator and freezer, stove, sofa, two armchairs. Bathroom has a bathtube and washing machine. The hall is built-in wardrobe. In the garage there is one parking space for 1.000 CZK per month. Central heating. Floating floors and tiles on the floor. Not far from the house is a tram stop no.11 - at the center on Wenceslas Square is a direct connection (21 minutes), the bus 118 to metro Roztyly and Budějovická - direct connection. Around the house is residental area. Services are 2.200 CZK plus electricity.


  Podle Náhonu, Praha 10 - Záběhlice, dispozice: 1+kk, plocha: 42 m², vlastnictví:osobní

  Cena: 9.800 Kč za měsíc

  Detail
  Zařízený půdní byt 2+kk, 50m2, Žitomírská, Praha 1 - Vršovice

  Pronajato/Rented 

  Nabízíme k pronájmu plně zařízený podkrovní byt 2+kk, 50m2, ve 4.patře cihl.domu s výtahem na ulici Žitomírská, Praha 10 - Vršovice. Byt se skládá ze vstupní chodby, ložnice, obývacího pokoje, kuchyňského koutu, který je zařizený lednicí, pračkou, sporákem, troubou, nádobím, varnou konvicí. TV, internet. Pěkný výhled na Vršovice. Koupelna se sprchovým koutem, bidetem, WC. Na podlaze je plovoucí podlaha, dlažba. Byt je možné pronajímat krátkodobě i dlouhodobě. Volný ihned. Bezpečnostní dveře. Parkování na ulici bez modré zóny. Nedaleko tramvaj č.4, 22 (5 minut na I.P.Pavlova). Poplatky činí 2.500 Kč, vodné 200 Kč na 1 osobu, převod elektřiny a plynu.

  We offer for rent a fully furnished studio apartment 2 + kk, 50m2, on the 4th floor with elevator of brick building on Žitomírská Street, Prague 10 - Vršovice. The apartment consists of entrance hall, bedroom, living room, kitchenette, which is furnished with refrigerator, washing machine, stove, oven, dishes, tea kettle. TV, internet. Nice view of Vrsovice. Bathroom with shower, bidet, WC. The floor is a floating floor and tiles. The apartment can be rented short or long term. Available immediately. Security doors. Parking on the street without the blue zone. Near the tram No.4, 22 (5 minutes at IP Pavlova). Service charges are 2,500 CZK, 200 CZK water per 1 person - transmission of electricity and gas.


  Žitomírská, Praha 10 - Vršovcie, dispozice: 2+kk, plocha: 50 m², vlastnictví:osobní

  Cena: 12.000 Kč za měsíc

  Detail
  Zařízený byt 2+kk, 50m2, Žitomírská, Praha 10 - Vršovice

  Pronajato/Rented 

  Nabízíme k pronájmu plně zařízený byt 2+kk, 50m2, ve 4.patře cihl.domu s výtahem na ulici Žitomírská, Praha 10 - Vršovice. Byt se skládá ze vstupní chodby, komory, ložnice, obývacího pokoje a kuchyňského koutu, který je zařizený lednicí, pračkou, sporákem, troubou, nádobím, varnou konvicí. TV, internet. Pěkný výhled na Vršovice. Koupelna se sprchovým koutem, bidetem, WC. Na podlaze je plovoucí podlaha, dlažba. Byt je možné pronajímat krátkodobě i dlouhodobě. Volný ihned. Parkování na ulici.

  We offer for rent a fully furnished apartment 2 + kk, 50m2, on the 4th floor with elevator in the brick building, on Žitomírská street, Prague 10 - Vršovice. The apartment consists of entrance hall, chamber, bedroom, living room and kitchen which is equiped with refrigerator, washing machine, stove, oven, dishes, tea kettle. TV, internet. Nice view of the Vrsovice. Bathroom with shower, bidet, WC. The floor is floating floor and tiles. The apartment can be rented short term and long term. Available immediately. Parking on the street.


  Žitomírská, Praha 10 - Vršovcie, dispozice: 2+kk, plocha: 50 m², vlastnictví:s.r.o.

  Cena: 14.000 Kč za měsíc

  Detail
  Zařízený byt 2+kk, 50m2, Jana Zajíce, Praha 7 - Bubeneč

  Volné od 1.7.2016. Pronájem na půl roku. Zařízený byt 2+kk s balkonem, 50m2, ulice Jana Zajíce, Praha 7 - Bubeneč. Jedná se o byt v 5.patře cihl.domu s výtahem. Byt je plně zařízený s kuchyňskou linkou (lednice, mrazák, sporák), balkon směřující do vnitrobloku, obývací část, koupelna s pračkou a sprchovým koutem, ložnice, malé patro na spaní či uložení věcí. Internet, el.topení. Na podlaze je dlažba. Parkování na ulici. Kousek park Stromovka, Letná. Nedaleko tram.zastávka Letenské náměstí. Nájemné plus poplatky 2500 Kč plus voda 350 Kč/osoba+elektřina.

  Avalaible from 1.7.2016. Renting for 1/2 year. Furnished apartment 2 + kk with balcony, 50m2, Jana Zajice street, Prague 7 - Bubeneč. It is a flat on the 5th floor with lift in the brick building. The apartment is fully furnished with kitchen (fridge, freezer, cooker), balcony facing the courtyard, living area, bathroom with shower and washing machine, on the upper floor another sleeping area or storage. Internet electrical heating. On the floor there are tiles. Parking on the street. Nearby Park Stromovka and Park Letná. Tram stop is Letenské náměstí. Rental fee plus bills 2500 CZK, water 350 CZK/per person+electricity.


  Jana Zajíce, Praha 7 - Bubeneč, dispozice: 2+kk, plocha: 50 m², vlastnictví:s.r.o.

  Cena: 14.000 Kč za měsíc

  Detail
  Zařízený byt 1+1, 52m2, Na Bojišti, Praha 2 - Nové Město

  Volné od 1.7.2016. Nabízíme na pronájem pěkný zařízený byt 1+1, 52 m2, v 1.patře (2.N.P.) cihlového domu s výtahem. Byt se skládá ze vstupní chodby, koupelny s pračkou, sprchou, WC je vedle bytu na chodbě, pouze pro tento byt. Kuchyně s vestavěnou kuchyňskou linkou (lednice, mrazák, sporák, myčka, nádobí, mikrovlnná trouba), patro na spaní, obývací pokoj s rozkládací pohovkou. V bytě je přípojka UPC, telefonu. Na podlaze jsou parkety, dlažba. Jedná se o klidnou ulici v blízkosti metra I.P.Pavlova, Karlova náměstí. Možnost krátkodobého pronájmu - cena je závislá na délce pronájmu. Nájem plus záloha na služby 2500 Kč.

  Available from 1.7.2016. We offer for rent a nice furnished apartment 1+1, 52 m2 in 1rst floor (2nd aboveground floor) of brick building with an elevator. The apartment consists of entrance hallway, bathroom with washing machine, shower, toilet is next to the apartment in the corridor just for this flat. There is built-in fridge, freezer, stove, dishwasher, dishes, microwave oven in the kitchen, a floor for sleeping, living room with sofabed. The apartment has a connection UPC and phone. The floors are parquet, tiles. It is a quiet street near the IP Pavlova metro station, the Charles Square. 


  Na Bojišti, Praha 2 - Vinohrady, dispozice: 1+1, plocha: 52 m², vlastnictví:osobní

  Cena: 14.500 Kč za měsíc

  Detail
  Byt 1+kk, 33,6m2, Liliová, Praha 1 - Staré Město

  Dovolujeme si Vám nabídnout pěkný zařízený byt 1+kk o velikosti 33,6m2, který se nachází ve 3.patře unikátní rezidence v ulici Liliová, Praha 1 - Staré Město. Byt se nabízí kompletně zařízen nábytkem a veškerými spotřebiči. V koupelně je pračka, sprchový kout, v obývacím pokoji LCD televize, internet, satelit, kávovar, toustovač, sklokeramická deska, trouba, lednice. Byt je vybaven lůžkovinami a nádobím. Volný ihned. Výhodná lokalita v centru města. V budově je recepce a celý objekt je velmi bezpečný. Možné zajistit pravidelný úklid. Navíc oblast je naprosto klidná bez hluku aut. Poplatky činí 5500 Kč. 

  We offer nice furnished apartment 1 + kk of 33.6 square meters, located on the 3rd floor with an elevator of a unique residence in Liliová Street, Prague 1 - Old Town. The apartment is offered fully furnished with all appliances. The bathroom has a washing machine, shower, living room, LCD TV, internet, satellite TV, coffee maker, toaster, stove, oven, refrigerator. The apartment is equipped with beddings and utensils. Conveniently located in the city center. The building has a reception and the whole building is very safe. Additionally, the area is completely quiet without the noise of cars. Monthly service amounts to CZK 5,500. The price includes internet and SAT. 

   


  Liliová, Praha 1 - Staré Město, dispozice: 1+kk, plocha: 33 m², vlastnictví:osobní

  Cena: 15.000 Kč za měsíc

  Partneři:
  Reality CZ a SK  developed by: