nabídka nemovitostí

 • prodej v ČR
 • pronájem v ČR
 • ...prodej v zahraničí
 • Prodej nemovitostí / Zahraničí
  Vítáme Vás v sekci prodeje nemovitostí v zahraničí. Na základě našich dlouholetých pracovních zkušeností ve Španělsku jsme se rozhodli  nabídnout Vám nemovitosti na prodej v jižním části této země. Nikdy předtím nebyla možnost koupě nemovitosti u moře tak blízko jako nyní. Krize, která zasáhla razantně celé Španělsko, výrazně ovlivnila ceny. Pokles  v některých částech dosáhl 30-50% prodejní ceny. Právě nyní je nejvyšší čas na spojení investice, dovolené, moře, golfu a úžasného klimatu po celý rok.

  Zaměřujeme se na oblasti Costa Blanca a Costa del Sol  Ve Španělsku spolupracujeme s místní realitní kanceláří, která na trhu působí mnoho let a má bohaté zkušenosti s prodejem v tamních podmínkách. Naši kolegové hovoří česky. Budou Vám  nezbytnou pomocí při zajištění celého nákupu Vašeho vysněného domu či bytu. Jak probíhá prodej ve Španělsku se dozvíte v naší sekci "průvodce prodejem v zahraničí". Nenajdete-li v naší nabídce nemovitost Vašich představ, neváhejte se na nás obrátit. Známe tuto oblast velmi dobře a rádi Vám zodpovíme Vaše další dotazy. 
   


  Detail
  Obchodní prostory na pronájem, 128 m2, Na Výšinách, Praha 7 - Bubeneč

  INFO O CENĚ V RK / INFO ON PRICE AT REA

  Nabízíme na pronájem zajímavý nebytový prostor v suterénu domu, 128,4 m2, na ulici Na Výšinách, Praha 7 - Bubeneč. Prostor je vhodný pro obchod. Prošel částečnou rekonstrukcí. Má okna a vstup z ulice a okna do dvora. Prostor je ponechán ve stavu k úpravě pro budoucího nájemce (předpokládané úpravy: vytápění, doplnění elektroinstalace - zejména zásuvky, vybudování sociálního zázemí, prostor dle charakteru provozu rozčlenit příčkami, doplnit dveře,provést veškeré povrchové úpravy, tzn. podlahy, omítky, malby, obklady, dlažby). Stávající okna mají pevné zasklení. Doporučujeme vidět. Výše nájemného bude dohodnuto dle nabídky a vložené investice ze strany nájemce.

  Interesting offer for rent of a commercial space in the basement, 128.4 m2, on the street Na Výšinách, Prague 7 - Bubeneč. The space is suitable for a shop. Partially refurbished. It has windows and entrance from the street and the windows into the courtyard. Space is left in the state to adjust for future tenant (estimated works: heating, wiring additions - especially the sockets construction of sanitary facilities, room divided by walls, add doors, make any surface treatment, ie. floors, plastering, painting, tiling, paving). Existing windows have fixed glazing. We recommend to see it. The height of the rent will be set up by offer and the investment of the tenant. 


  Na Výšinách, Praha 7 - Bubeneč, plocha: 128 m²

  Cena: Zeptejte se nás za měsíc

  Detail
  Pěkný zařízený byt 3+kk, 145 m2, ulice Ve Smečkách, Praha 2 - Nové Město

  Pronajato/Rented! 

  Nabízíme na pronájem pěkný zařízený byt 145 m2, o velikosti 3+kk s terasou, v 5.p.  s výtahem, adresa Ve Smečkách, Praha 2 - Nové Město. Byt se skládá ze dvou ložnic, plně vybavené kuchyňské linky, terasy, koupelny. V bytě je pračka, sušička, TV. Nájem plus poplatky. Lze i krátkodobě.

  Very nice furnished (possible unfurnished) 2 bedroom apartment, 145 m2, in the 5th floor of a brick house, on the street Ve Smečkách, Prague 1. The aparment has two bedrooms, fully fitted kitchen, terrace, bathroom. Washing machine, dryer, TV, internet access. The rental fee plus bills. It is possible to rent it short-term.


  Ve Smečkách, Praha 2 - Nové Město, dispozice: 3+kk, plocha: 145 m², vlastnictví:osobní

  Cena: Zeptejte se nás za měsíc

  Detail
  Luxusní byt/studio, 100 m2, Malostranské náměstí, Praha 1 - Malá Strana

  Pronajato/rented

  Nabízíme na pronájem luxusní atypický byt/studio, 100 m2, ve 2.patře cihlového domu bez výtahu, na Malostranském náměstí, Praha 1 - Malá Strana. Byt je možné mít zařízený nebo bez nábytku. Současně je možné si byt pronajmout krátkodobě. Byt má plně vybavenou kuchyňskou linku včetně lednice, mrazáku, sporáku, myčky. Dále se skládá z atypického otevřeno prostoru. Vestavěné kříně. Koupelna se sprchou, WC. Bydlení přímo v centru Malé Strany, v blízkosti veškerá občanská vybavenost.

  We offer for rent luxury atypical apartment / studio, 100 m2, in the 2nd floor of a brick building with no elevator, on Malostranské Square, Prague 1 - Malá Strana. The apartment can be furnished or unfurnished. It is also possible to rent an apartment for a short time. The apartment has a fully equipped kitchen including a refrigerator, freezer, stove, dishwasher. It also consists of atypical open space. There are built-in wardrobes Bathroom with shower, WC. Living in the heart of Mala Strana, close to all amenities. 


  Malostranské náměstí, Praha 1 - Malá Strana, dispozice: 1+kk, plocha: 100 m², vlastnictví:osobní

  Cena: Zeptejte se nás za měsíc

  Detail
  Plně zařízený byt 1+kk, 25 m2, Mojmírova, Praha 4 - Nusle

  Volné od listopadu 2016.Nabízíme na pronájem pěknou plně zařízenou garsonku o velikosti 25 m2 ve zvýšeném přízemí (2,5 metrů nad úrovní dvora), na ulici Mojmírova, Praha 4 - Nusle. Byt se skládá ze vstupní chodbičky, nové moderní koupelny se sprchovým koutem, WC, dále pak pokoje s malou kuchyňkou (nádobí, rychlovarná konvice, mikrovlnka, dvouvařič, lednička s malým mrazákem), velká postel, šatní skříň, jídelní stůl. Byt disponuje pračkou a TV. Možnost internetu za 300 Kč/měsíčně. Prohlídky jsou možné již nyní. Nedaleko od domu jsou obchody, restaurace, tramvajová zastávka Horky, Náměstí Bratří Synků. Paušální poplatky činí 2500 Kč. Internet 300 Kč. Doporučujeme.

  Available from November 2016.A nice fully furnished one bedroom apartment the size of 25 m2 on the higher ground floor (2.5 m above the level of the yard), on Mojmírova street, Prague 4 - Nusle. The apartment consists of entrance hall, new modern bathroom with shower and toilet, room with a small kitchenette (dishes, electric kettle, microwave, cooker, fridge with small freezer), large bed, wardrobe, dining table. The apartment has a washing machine and TV. Internet connection for 300 CZK per month. Inspections are possible now. The fixed charges are 2500 CZK. Internet 300 CZK. Near the house there are shops, restaurants, tram stop Horky, Náměstí Bratří Synků. 


  Mojmírova, Praha 4 - Nusle, dispozice: 1+kk, plocha: 25 m², vlastnictví:osobní

  Cena: 7.400 Kč za měsíc

  Detail
  Zařízený byt 1+kk, 30 m2, Hnězdenská, Praha 8 - Troja

  Pěkný zařízený byt 1+kk o velikosti 30 m2 s balkonem ve 4. patře novostavby s výtahem, v ulici Hnězdenská, Praha 8 - Troja. Byt se skládá ze vstupní předsíně,  koupelny s vanou a WC a dále pak pokoje se vybaveným kuchyňským koutem a částečně odděleného místa na spaní s velkou postelí. Nedaleko od domu nové obchodní centrum Krakov. Poplatky činí 1.900,-Kč + elektřina, která se převede na nájemce. Nedaleko autobusová zastávka, 5 min. na metro Kobylisy. Doporučujeme.

  A nice furnished one bedroom apartment, with the size of 30 sqm with the balcony, on 4th floor, on Hnězdenská street, Prague 8 - Troja. The apartment consists of entrance hall, new bathroom with bath and toilet, room with a kitchenette and partly separatly bedroom with large bed. The charges are 1.900 CZK + electricity that is transferred to the tenant. Near the house there is shopping center Krakov. 5 min. by bus to the metro Kobylisy. Recommended. 


  Hnězdenská, Praha 8 - Troja, dispozice: 1+kk s balkonem, plocha: 30 m², vlastnictví:osobní

  Cena: 9.500 Kč za měsíc

  Detail
  Zařízený byt 1+kk, 42m2, Podle Náhonu, Praha 10 - Záběhlice

  Nabízíme na pronájem částečně zařízený byt o velikosti 42,30m2, ve 4.patře cihl. novostavby s výtahem, s balkonem 6,30m2, velkým francouzským oknem, kuchyní s lednicí a mrazákem, sporákem, rozkládácí pohovkou, dvěma křesly. Koupelna má vanu a pračku. V chodbě je vestavěná skříň. Volné 1. října. V garáži je možné jedno parkovací stání za 1.000,- Kč měsíčně. Centrální topení. Plovoucí podlaha a dlažba na podlaze.  Kousek od domu je tramvajová zastávka č.11 – do centra na Václavské náměstí je přímé spojení (21 minut), autobusová zastávka č. 188 – na Průběžnou ulici 8 minut, bus 118 na metro Roztyly a Budějovická přímé spojení. Okolí domu tvoří vilová zástavba. Poplatky činí 2.200 Kč plus el.energie.

  We offer for rent partly furnished apartment 42.30 square meters, on the 4th floor of new building, with 6.30 square meters balcony, large French doors, kitchen with refrigerator and freezer, stove, sofa, two armchairs. Bathroom has a bathtube and washing machine. The hall is built-in wardrobe. In the garage there is one parking space for 1.000 CZK per month. Central heating. Floating floors and tiles on the floor. Not far from the house is a tram stop no.11 - at the center on Wenceslas Square is a direct connection (21 minutes), the bus 118 to metro Roztyly and Budějovická - direct connection. Around the house is residental area. Services are 2.200 CZK plus electricity.


  Podle Náhonu, Praha 10 - Záběhlice, dispozice: 1+kk, plocha: 42 m², vlastnictví:osobní

  Cena: 9.800 Kč za měsíc

  Detail
  Zařízený půdní byt 2+kk, 50m2, Žitomírská, Praha 1 - Vršovice

  Pronajato/Rented 

  Nabízíme k pronájmu plně zařízený podkrovní byt 2+kk, 50m2, ve 4.patře cihl.domu s výtahem na ulici Žitomírská, Praha 10 - Vršovice. Byt se skládá ze vstupní chodby, ložnice, obývacího pokoje, kuchyňského koutu, který je zařizený lednicí, pračkou, sporákem, troubou, nádobím, varnou konvicí. TV, internet. Pěkný výhled na Vršovice. Koupelna se sprchovým koutem, bidetem, WC. Na podlaze je plovoucí podlaha, dlažba. Byt je možné pronajímat krátkodobě i dlouhodobě. Volný ihned. Bezpečnostní dveře. Parkování na ulici bez modré zóny. Nedaleko tramvaj č.4, 22 (5 minut na I.P.Pavlova). Poplatky činí 2.500 Kč, vodné 200 Kč na 1 osobu, převod elektřiny a plynu.

  We offer for rent a fully furnished studio apartment 2 + kk, 50m2, on the 4th floor with elevator of brick building on Žitomírská Street, Prague 10 - Vršovice. The apartment consists of entrance hall, bedroom, living room, kitchenette, which is furnished with refrigerator, washing machine, stove, oven, dishes, tea kettle. TV, internet. Nice view of Vrsovice. Bathroom with shower, bidet, WC. The floor is a floating floor and tiles. The apartment can be rented short or long term. Available immediately. Security doors. Parking on the street without the blue zone. Near the tram No.4, 22 (5 minutes at IP Pavlova). Service charges are 2,500 CZK, 200 CZK water per 1 person - transmission of electricity and gas.


  Žitomírská, Praha 10 - Vršovcie, dispozice: 2+kk, plocha: 50 m², vlastnictví:osobní

  Cena: 12.000 Kč za měsíc

  Detail
  Nový nezařízený byt 1+kk, 30 m2, Bořivojova, Praha 3 - Žižkov

  Nabízíme na pronájem nový nezařízený byt 1+kk, 30 m2, v nově zrekonstruovaném domě s výtahem, na ulici Bořivojova, na Praze 3 - Žižkov. Jedná se o byt ve 3.patře. Byt se skládá ze vstupní chodby s velkou prosklenou stěnou, vstupem do koupelny. Velká místnost s vestavěnou kuchyňskou linkou včetně douvařiče, myčky, lednice s mrazákem (není el. trouba). Na podlaze kvalitní podlaha a dlažba. Celý dům je designově velmi pěkně řešený. Možnost internetu v bytě. Moderní elektrické topení v bytě. Zálohy na služby 800 Kč/1 os. plus elektřina se převádí na nájemce. Nedaleko na tram č. 9, 26 a metro Flora. Volné ihned. Doporučujeme.

  We offer for rent new unfurnished studio, 1 + kk, 30 m2, in a newly renovated building with an elevator, Bořivojova, Prague 3 - Zizkov. It is an apartment on the 3rd floor. The apartment consists of an entrance hall with a large glassy wall, the entrance to the bathroom. Big room with built-in kitchen including cooking plates, dishwasher, fridge freezer (no electric oven). On the floor there quality and tiled floors. The whole house  is very nicely designed. Possibility of internet in the apartment. Modern electric heater in the apartment. Advances for services CZK 800/1 person plus electricity that is transferred to the lessee. Very closeby to metro Flora and tram stop 9 and 26. Available immediately. Recommended. 


  Bořivojova, Praha 3 - Žižkov, dispozice: 1+kk, plocha: 30 m², vlastnictví:osobní

  Cena: 12.800 Kč za měsíc

  Detail
  Zařízený byt 2+kk, 50m2, Žitomírská, Praha 10 - Vršovice

  Pronajato/Rented 

  Nabízíme k pronájmu plně zařízený byt 2+kk, 50m2, ve 4.patře cihl.domu s výtahem na ulici Žitomírská, Praha 10 - Vršovice. Byt se skládá ze vstupní chodby, komory, ložnice, obývacího pokoje a kuchyňského koutu, který je zařizený lednicí, pračkou, sporákem, troubou, nádobím, varnou konvicí. TV, internet. Pěkný výhled na Vršovice. Koupelna se sprchovým koutem, bidetem, WC. Na podlaze je plovoucí podlaha, dlažba. Byt je možné pronajímat krátkodobě i dlouhodobě. Volný ihned. Parkování na ulici.

  We offer for rent a fully furnished apartment 2 + kk, 50m2, on the 4th floor with elevator in the brick building, on Žitomírská street, Prague 10 - Vršovice. The apartment consists of entrance hall, chamber, bedroom, living room and kitchen which is equiped with refrigerator, washing machine, stove, oven, dishes, tea kettle. TV, internet. Nice view of the Vrsovice. Bathroom with shower, bidet, WC. The floor is floating floor and tiles. The apartment can be rented short term and long term. Available immediately. Parking on the street.


  Žitomírská, Praha 10 - Vršovcie, dispozice: 2+kk, plocha: 50 m², vlastnictví:s.r.o.

  Cena: 14.000 Kč za měsíc

  Detail
  Zařízený byt 2+kk, 50m2, Jana Zajíce, Praha 7 - Bubeneč

  Volné od 1.7.2016. Pronájem na půl roku. Zařízený byt 2+kk s balkonem, 50m2, ulice Jana Zajíce, Praha 7 - Bubeneč. Jedná se o byt v 5.patře cihl.domu s výtahem. Byt je plně zařízený s kuchyňskou linkou (lednice, mrazák, sporák), balkon směřující do vnitrobloku, obývací část, koupelna s pračkou a sprchovým koutem, ložnice, malé patro na spaní či uložení věcí. Internet, el.topení. Na podlaze je dlažba. Parkování na ulici. Kousek park Stromovka, Letná. Nedaleko tram.zastávka Letenské náměstí. Nájemné plus poplatky 2500 Kč plus voda 350 Kč/osoba+elektřina.

  Avalaible from 1.7.2016. Renting for 1/2 year. Furnished apartment 2 + kk with balcony, 50m2, Jana Zajice street, Prague 7 - Bubeneč. It is a flat on the 5th floor with lift in the brick building. The apartment is fully furnished with kitchen (fridge, freezer, cooker), balcony facing the courtyard, living area, bathroom with shower and washing machine, on the upper floor another sleeping area or storage. Internet electrical heating. On the floor there are tiles. Parking on the street. Nearby Park Stromovka and Park Letná. Tram stop is Letenské náměstí. Rental fee plus bills 2500 CZK, water 350 CZK/per person+electricity.


  Jana Zajíce, Praha 7 - Bubeneč, dispozice: 2+kk, plocha: 50 m², vlastnictví:s.r.o.

  Cena: 14.000 Kč za měsíc

  Detail
  Zařízený byt 1+1, 52m2, Na Bojišti, Praha 2 - Nové Město

  Volné od 1.7.2016. Nabízíme na pronájem pěkný zařízený byt 1+1, 52 m2, v 1.patře (2.N.P.) cihlového domu s výtahem. Byt se skládá ze vstupní chodby, koupelny s pračkou, sprchou, WC je vedle bytu na chodbě, pouze pro tento byt. Kuchyně s vestavěnou kuchyňskou linkou (lednice, mrazák, sporák, myčka, nádobí, mikrovlnná trouba), patro na spaní, obývací pokoj s rozkládací pohovkou. V bytě je přípojka UPC, telefonu. Na podlaze jsou parkety, dlažba. Jedná se o klidnou ulici v blízkosti metra I.P.Pavlova, Karlova náměstí. Možnost krátkodobého pronájmu - cena je závislá na délce pronájmu. Nájem plus záloha na služby 2500 Kč.

  Available from 1.7.2016. We offer for rent a nice furnished apartment 1+1, 52 m2 in 1rst floor (2nd aboveground floor) of brick building with an elevator. The apartment consists of entrance hallway, bathroom with washing machine, shower, toilet is next to the apartment in the corridor just for this flat. There is built-in fridge, freezer, stove, dishwasher, dishes, microwave oven in the kitchen, a floor for sleeping, living room with sofabed. The apartment has a connection UPC and phone. The floors are parquet, tiles. It is a quiet street near the IP Pavlova metro station, the Charles Square. 


  Na Bojišti, Praha 2 - Vinohrady, dispozice: 1+1, plocha: 52 m², vlastnictví:osobní

  Cena: 14.500 Kč za měsíc

  Detail
  Byt 1+kk, 33,6m2, Liliová, Praha 1 - Staré Město

  Dovolujeme si Vám nabídnout pěkný zařízený byt 1+kk o velikosti 33,6m2, který se nachází ve 3.patře unikátní rezidence v ulici Liliová, Praha 1 - Staré Město. Byt se nabízí kompletně zařízen nábytkem a veškerými spotřebiči. V koupelně je pračka, sprchový kout, v obývacím pokoji LCD televize, internet, satelit, kávovar, toustovač, sklokeramická deska, trouba, lednice. Byt je vybaven lůžkovinami a nádobím. Volný ihned. Výhodná lokalita v centru města. V budově je recepce a celý objekt je velmi bezpečný. Možné zajistit pravidelný úklid. Navíc oblast je naprosto klidná bez hluku aut. Poplatky činí 5500 Kč. 

  We offer nice furnished apartment 1 + kk of 33.6 square meters, located on the 3rd floor with an elevator of a unique residence in Liliová Street, Prague 1 - Old Town. The apartment is offered fully furnished with all appliances. The bathroom has a washing machine, shower, living room, LCD TV, internet, satellite TV, coffee maker, toaster, stove, oven, refrigerator. The apartment is equipped with beddings and utensils. Conveniently located in the city center. The building has a reception and the whole building is very safe. Additionally, the area is completely quiet without the noise of cars. Monthly service amounts to CZK 5,500. The price includes internet and SAT. 

   


  Liliová, Praha 1 - Staré Město, dispozice: 1+kk, plocha: 33 m², vlastnictví:osobní

  Cena: 15.000 Kč za měsíc

  Detail
  Zařízený byt 1+kk, 37m2, Liliová, Praha 1 - Staré Město

  Dovolujeme si Vám nabídnout pěkný zařízený byt 1+kk o velikosti 37,4m2, který se nachází v unikátní rezidence v ulici Liliová, Praha 1 - Staré Město. Byt se nabízí kompletně zařízen nábytkem a veškerými spotřebiči. V koupelně je pračka, sprchový kout, v obývacím pokoji LCD televize, internet, satelit, kuchyňka s kávovarem, toustovačem, sklokeramická deska, trouba, lednice. Byt je vybaven lůžkovinami a nádobím. Volný ihned. Výhodná lokalita v centru města. V budově je recepce a celý objekt je velmi bezpečný. Ulice je naprosto klidná bez hluku aut. Možnost úklidu bytu a snídaní s donáškou přímo do bytu. Nájem plus poplatky 5500 Kč.

  We offer you very nice and fully furnished apartment 1+kk, 37,4m2, which is situated in the unique residence in Liliova street, in Old Town. The apartment has small kitchen fully equiped with all appliances, washing machine, furniture, TV, internet, SAT, beddings. Bathroom is with shower corner. In the building there is reception and art gallery. There is possibility of cleaning and breakfast service to the room. Highly recommend it.  Service charges 5500 CZK.


  Liliová, Praha 1 - Staré Město, dispozice: 1+kk, plocha: 37 m²

  Cena: 15.000 Kč za měsíc

  Detail
  Byt 3+1, 84 m2, Praha 10 - Strašnice, Gutova

  Nabízíme na pronájem pěkný, atypický, nezařízený byt 3+1 po rekonstrukci (rekonstrukce se právě dokončuje), o velikosti 84 m2, ve 3.patře cihl.domu bez výtahu. Byt se skládá z prostorné vstupní chodby, 2 ložnic, obývacího pokoje, kuchyně s vestavěnou kuchyňskou linkou. Na podlaze jsou plovoucí podlahy a dlažba. Koupelna s vanou, samostané WC. Klidné bydlení. Nedaleko autobusová zastávka, spoj na metro Letňany. Doporučujeme.

  We offer for rent nice, atypical, unfurnished apartment 3 + 1 after reconstruction (reconstruction is being finalized), the size of 84 m2, 3rd floor brick building with no elevator. The apartment comprises a spacious entrance hall, two bedrooms, living room, kitchen with built-in kitchen appliances. On the floor are floating floors and tiles. Bathroom with bath, separated toilet. Quiet housing. Near the bus stop connection to metro Letnany. Recommended.

   

   

  Nabízíme na pronájem pěkný částečně zařízený byt 3+1 o velikosti 77 m2 s lodžií ve 2.patře renovovaného panelového domu s výtahem, v ulici Fantova, Praha 5 - Stodůlky. Byt je po kompletní rekonstrukci, zároveň s úpravou dispozic bytu se zakomponováním moderních a funkčních prvků. Byt se skládá ze vstupní předsíně, obývacího pokoje, kuchyně s plně vybavenou kuchyňskou linkou, ložnice s postelí vyrobenou na zakázku, kterou nelze odstěhovat, pokoje, nové moderní koupelny s vanou a lodžie. Kuchyň s obývacím pokojem možno propojit otevřením zasouvacích dveří, ložnice a pokoj jsou samostatné. K bytu náleží sklepní kóje. Nedaleko od domu se nacházejí obchody, restaurace, škola, školka. Poplatky činí 2.500,-Kč + el., plyn. Klidné bydlení s výbornou dosptupností do centra, v docházkové vzdálenosti od metra trasy „B“, stanice Luka. Byt je volný ihned k nastěhování. Doporučujeme.

  We offer for rent nice partly furnished apartment 3 + 1, 77 m2 with balcony on the 2nd floor of a renovated panel building with an elevator in the street Fantova, Prague 5 - Stodůlky. The apartment is completely renovated, together with the adjustment of the layout of the apartment incorporation of modern and functional features. The apartment consists of entrance hall, living room, kitchen with a fully equipped kitchen, a bedroom with a bed made to order, which can not move, rooms, new modern bathroom with bath and balcony. Kitchen with living room can be connected by opening the sliding door, bedroom and bedroom are separate. The apartment belongs cellar. Not far away are shops, restaurants, school, kindergarten. Fees is 2,500 CZK + el., Gas. Quiet living with excellent dosptupností to downtown, within walking distance of the metro "B" station Luka. The apartment is free to move in immediately. Recommended.


  Fantova, Praha 5 - Stodůlky, dispozice: 3+1, plocha: 77 m², vlastnictví:družstevní

  Cena: 16.000 Kč za měsíc

  Detail
  Nezařízený nový byt 2+kk, 52 m2, Bořivojova, Praha 3 - Žižkov

  Nabízíme na pronájem pěkný nový NEzařízený byt 2+kk, 52 m2, ve 3.patře cihlového domu s výtahem, na ulici Bořivojova, Praha 3 - Žižkov. Byt se skládá ze vstupní chodby s velkou prosklenou stěnou, vstupem do koupelny s vanou a bidetem. Obývací pokoj s vestavěnou kuchyňskou linkou včetně sporáku, myčky, lednice s mrazákem, trouby. Ložnice. Na podlaze kvalitní plovoucí podlaha a dlažba. Dřevěná špaletová okna. V bytě nový elektrický kotel. Fotky s nábytkem jsou pouze ilustrační. Byt je nezařízený. Celý dům je designově velmi pěkně řešený. Přípojka na pračku. Možnost internetu v bytě. Zálohy na služby 800 Kč/1 os. plus elektřina se převádí na nájemce. Bydlení u Flory a nedaleko tramvajové zastávky Lipanská (tram č. 9, 26, 9). Volné ihned. Doporučujeme.

  We offer for rent nice new UNfurnished flat 2 + kk, 52 m2, in the 3rd floor of a brick building with an elevator, Bořivojova, Prague 3 - Žižkov. The apartment consists of an entrance hall with a large glass wall, the entrance to the bathroom with bathtube and bidet. The living room with built-in kitchen including a stove, dishwasher, fridge freezer, oven. Bedroom. On the floor quality floating floor and tiles. Wooden windows. The apartment has a new electric heating system. The whole house is very nicely designed. Washing machine connection. Possibility of internet in the apartment.  Advances for services CZK 800/1 person. plus electricity is transferred to the lessee. Living at Flora. Nearby it is Lipanská tram stop (tram no. 9, 26, 9). Available immediately. Recommended. 


  Bořivojova, Praha 3 - Žižkov, dispozice: 2+kk, plocha: 52 m², vlastnictví:osobní

  Cena: 17.000 Kč za měsíc

  Detail
  Zařízený byt 3+kk, 76m2, Žitomírská, Praha 10 - Vršovice

  Nabízíme na pronájem byt po celkové rekonstrukci v cihlovém domě ve Vršovicích. Byt se nachází ve 3.patře domu s výtahem. Skládá se ze vstupní chodby, koupelny s vanou, WC, bidetem. Dva pokoje se šatnou, obývací pokoj s kuchyňským koutem. Na podlaze je pěkná plovoucí podlaha a dlažba. K bytu je možné využít sklep. Parkování je možné na ulici – oblast bez modré zóny. Kousek na tramvaj Vršovické náměstí a autobus. Do centra jezdí přímá tramvaj 22. Veškerá infrastruktura v okolí. Heroldovy sady kousek od domu. Poplatky činí 2600 Kč plus voda 250 Kč/1 os.+plyn a elektřina.Doporučujeme.

  We offer to rent an apartment after reconstruction in a brick house in Vršovice. The apartment is located on the 3rd floor with elevator. It consists of an entrance hallway, bathroom with bath, toilet, bidet. Two rooms with cloakroom, living room with kitchenette. The floor is nice floating floor and tiles. Possibility to use the cellar. Parking is available on the street - an area without blue line. Near the tram and bus stop. To the center goes a direct tram 22. All infrastructure in the area. Park-Heroldovy Sady sis close to the house. Recommended.


  Žitomírská, Praha 10 - Vršovcie, dispozice: 3+kk, plocha: 71 m², vlastnictví:osobní

  Cena: 18.000 Kč za měsíc

  Detail
  Zařízený mezonetový byt 4+kk, 99 m2, Žitomírská, Praha 10 - Vršovice

  Pronajato/Rented 

  Nabízíme na pronájem pěkný zařízený mezonetový byt 4+kk, 99 m2, v 5.patře cihlového domu s výtahem. Přízemí bytu se skládá ze vstupní chodby, obývacího pokoje s TV, kuchyně s lednicí, mrazákem, pračkou, mikrovlnnou troubou, nádobí, odsavač par, vedle je spíž, dále koupelna. První patro bytu má tři samostatné ložnice (2 ložnice s manželskou postelí a 1 ložnice s menší postelí), dále pak koupelna se sprchou a WC. Byt má přípojku internetu a elektrické topení. Nájemné plus poplatky 2200+elektřina+voda 200 Kč/osoba. Parkování je přímo před domem (bez modré zóny). Kousek od domu je tramvaj Vršovické náměstí (tram 4 a 22), obchody a restaurace. Na I.P.Pavlova cca 10 minut. Volné ihned.

  We offer for rent a nice furnished duplex apartment 4 + kk, 99 m2, on the 5th floor of a brick building with an elevator. Ground floor of the apartment comprises of entrance hall, living room with TV, kitchen with fridge, freezer, washing machine, microwave, dishwasher, hood, next to the pantry, as well as a bathroom. The first floor of the apartment has three bedrooms (2 bedrooms with double bed and 1 bedroom with a small bed), then the bathroom. The apartment has internet connection and electric heating. Parking is directly in front of the house (without the blue zone). Not far away from the tram stop Vršovické náměstí(tram 4 and 22), shops and restaurants. The I.P.Pavlova is bout 10 minutes. Available immediately. 


  Žitomírská, Praha 10 - Vršovice, dispozice: 4+kk, plocha: 99 m²

  Cena: 19.000 Kč za měsíc

  Detail
  Zařízený designový byt 2+kk, 68m2, Řehořova, Prague 3 - Žižkov

  Volné od bžezna 2016.Nabízíme na pronájem pěkný zařízený byt 2+kk, 68m2, ve zvýšeném přízemí novostavby na ulici Řehořova, Praha 3 - Žižkov. Jedná se byt se vstupní chodbou, komorou a pračkou, obývacím pokojem s kuchyňskou linkou (lednice, mrazák, myčka, mikrovlnná trouba), TV, internetová přípojka, ložnice se vstupem na terasu, která je otočená do vnitrobloku. Koupelna má sprchový kout, WC. Zálohy na služby 4.500 Kč. Doporučujeme.

  Available from March 2016. Very nice furnished apartment 2 + kk from design studio DONLIC, 68 m2, on the above ground floor of new buildings on the street Řehořova, Prague 3 - Zizkov. It is flat with entrance hall, small storage with washing machine, living room with kitchenette (fridge, freezer, dishwasher, microwave), TV, internet access, bedroom with access to terrace, which is rotated into the courtyard. The bathroom has a shower and toilet. Service charges are 4.500 CZK. Recommended.


  Řehořova, Praha 3 - Žižkov, dispozice: 2+kk, plocha: 68 m², vlastnictví:osobní

  Cena: 20.000 Kč za měsíc

  Detail
  Studio, 32m2, Ostrovní, Praha 1 - Nové Město

  Dovolujeme si Vám nabídnout plně zařízené studio přímo v centru města na ulici Ostrovní, Praha 1 - Nové Město. Studio se skládá z obývacího pokoje s komfortním rozkládacím lůžkem pro 2 osoby, plně vybavená kuchyňská linka zn. Alno s vestavnými spotřebiči Bosch, sklokeramická deska, myčka, mikrovlnná trouba, varná konvice, kávovar; koupelna s umyvadlem, vanou a skleněnou zástěnou, příprava pro pračku, závěsné wc; WiFi internet, SAT TV, LCD televize, klimatizace, trezor, žehlička, žehlicí prkno, fén. Jedná se o kvalitní byt přímo v centru města za Národním divadlem, v blízkosti je nábřeží, Václavské náměstí, metro Národní třída, tramvajové spojení, obchody, restaurace. Celý ulice je klidná. Dům je zrekonstruovaný a disponuje recepcí. V ceně pronájmu je zahrnuto veškeré vybavení, wi-fi internetové připojení, satelitní TV, služby denní recepce v pracovní dny, úklid apartmánu s výměnou koupelnového textilu a ložního prádla 1x týdně, technická údržba, odvoz odpadu. Poplatky činí 5000 Kč. Možnost krátkodobého i dlouhodobého pronájmu. 

   


  Ostrovní, Praha 1 - Nové Město, dispozice: Studio, plocha: 32 m², vlastnictví:firma

  Cena: 22.000 Kč za měsíc

  Detail
  Zařízený byt 2+kk, 55m2, Polská, Praha 2 - Vinohrady

  Pěkný plně zařízený byt 2+kk s balkonem, 55m2, v 1.patře cihl. domu s výtahem, na ulici Polská, Praha 2 - Vinohrady. Byt se skládá ze vstupní chodby, obývacího pokoje s kuchyňským koutem, ložnicí, mramorové koupelny a WC. TV, internet, SAT, pračka, bezpečnostní dveře. Na podlaze jsou parkety, dlažba. Volné ihned. Společná zahrada. Parkování přímo před domem na hlídaném parkovišti za 4500,-Kč měsíčně. Volné ihned.

  Fully furnished apartment 2+kk, 55m2, in the 1rst floor of brick building with an elevator, street Polská, Prague 2 - Vinohrady. There is small entry, built-in-kitchen, balcony, bedroom, marmor bathroom with shower. TV, internet, SAT, washing machine, security door. Parquets and tiles on the floor. Common garden for use. Parking on the street or in front of the house on the security parking for 4.500 CZK. Available now.


  Polská, Praha 2 - Vinohrady, dispozice: 2+kk, plocha: 55 m², vlastnictví:osobní

  Cena: 22.000 Kč za měsíc

  Detail
  Zařízený byt 1+1, 58 m2, Havlíčkova, Praha 1 - Nové Město

  MOŽNOST KRÁTKODOBÉHO I DLOUHODOBÉHO PRONÁJMU 

  Nabízíme na pronájem pěkný zařízený apartmán 1+1, 58 m2, v 1.patře cihlového domu, na ulici Havlíčkova, Praha 1 - Nové Město. Byt se skládá z místnosti s kuchyňskou linkou (dvouvařič, mikrovlnná trouba, varná konvice, kávovar, nádobí), pokoje s postelí a obývacím prostorem. Součástí bytu je LCD TV, internetové připojení, pračka, lůžkoviny. Koupelna má sprchový kout, WC. Je možné byt pronajmout na krátkodobý a dlouhodobý pronájem. Poplatky činí 3000 Kč. 

  We offer for rent a nice furnished apartment 1+1, 58 m2, 1st floor brick house, on the street Havlíčkova, Prague 1 - New Town. The apartment consists of a room with kitchenette (cooker, microwave oven, electric kettle, coffee maker, dishes), room with a master bed and living area. The apartment has LCD TV, internet access, washing machine, beddings. The bathroom has a shower, toilet. It can be rented for short and long term lease.  The service charges are 3000 CZK. 


  Havlickova, Praha 1 - Nové Město, dispozice: 1+1, plocha: 58 m², vlastnictví:osobní

  Cena: 22.000 Kč za měsíc

  Detail
  Plně zařízený byt 2+kk, 50m2, Polská, Praha 2 - Vinohrady

  Pěkný plně zařízený byt 2+kk s balkonem, 50m2, v 4.patře cihl. domu s výtahem, na ulici Polská, Praha 2 - Vinohrady. Byt se skládá ze vstupní chodby, obývacího pokoje s kuchyňským koutem, ložnicí, mramorové koupelny a WC. TV, internet, SAT, pračka, bezpečnostní dveře. Na podlaze jsou parkety, dlažba. Volné ihned. Společná zahrada. Parkování přímo před domem na hlídaném parkovišti za 4.500,-Kč měsíčně. Volné ihned.

  Fully furnished apartment 2+kk, 50m2, in the 4th floor of brick building with an elevator, street Polská, Prague 2 - Vinohrady. There is small entry, built-in-kitchen, balcony, bedroom, marmor bathroom with shower. TV, internet, SAT, washing machine, security door. Parquets and tiles on the floor. Common garden for use. Parking on the street or in front of the house on the security parking for 4.500 CZK. Available now.


  Polská, Praha 2 - Vinohrady, dispozice: 2+kk, plocha: 50 m², vlastnictví:osobní

  Cena: 26.000 Kč za měsíc

  Detail
  Plně zařízený byt 2+kk, 50m2, Polská, Praha 2 - Vinohrady

  Pěkný plně zařízený byt 2+kk s balkonem, 50m2, v 4.patře cihl. domu s výtahem, na ulici Polská, Praha 2 - Vinohrady. Byt se skládá ze vstupní chodby, obývacího pokoje s kuchyňským koutem, ložnicí, koupelna se sprchou a WC. TV, internet, SAT, pračka, bezpečnostní dveře. Na podlaze jsou parkety, dlažba. Volné ihned. Společná zahrada. Parkování přímo před domem na hlídaném parkovišti za 4.500,-Kč měsíčně. Volné ihned.

  Fully furnished apartment 2+kk, 50m2, in the 4th floor of brick building with an elevator, street Polská, Prague 2 - Vinohrady. There is small entry, built-in-kitchen, balcony, bedroom, bathroom with shower. TV, internet, SAT, washing machine, security door. Parquets and tiles on the floor. Common garden for use. Parking on the street or in front of the house on the security parking for 4.500 CZK. Available now.


  Polská, Praha 2 - Vinohrady, dispozice: 2+kk, plocha: 50 m², vlastnictví:osobní

  Cena: 26.000 Kč za měsíc

  Detail
  Zařízený byt 3+kk, 90 m2, Na Bojišti, Praha 2 - Nové Město

  Volné od 1.7.2016. Kousek do I.P. Pavlova a centra města nabízíme na pronájem pěkný plně zařízený byt 3+kk, 90 m2, v 5.patře cihlového domu s výtahem, na ulici Na Bojišti, Praha 2 - Nové Město. Byt se skládá z obývacího pokoje s novým kuchyňským koutem IKEA (lednice, mrazák, veškeré nádobí, kávovar, toaster, sporák, odsavač par), LCD TV, pračka, 2 samostatných ložnic, samostatného WC, koupelny s vanou. Klimatizace. Z oken je pěkný výhled na Prahu. Nájemné plus poplatky 4000 Kč. Doporučujeme!

  Available from 1.7.2016.Closeby to I.P. Pavlova and the city center, we offer for rent nice fully furnished apartment 3 + kk, 90 m2, on the 5th floor of the brick house with an elevator, on the street Na Bateriích, Prague 2 - New Town. The apartment consists of a living room with a new IKEA kitchen (fridge, freezer, all utensils, coffee maker, toaster, oven, hood), LCD TV, washing machine, 2 separate bedrooms, separate toilet, bathroom with tub. Air conditioning. The windowa do have a nice view of the city. Rental fee plus bills 4000 CZK. Recommended! 


  Na Bojišti, Praha 2 - Nové Město, dispozice: 3+kk/2 ložnice, plocha: 90 m², vlastnictví:Osobní

  Cena: 26.000 Kč za měsíc

  Detail
  Zařízený byt 3+1 s balkonem, Opatovická, Praha 1 - Nové Město

  Nabízíme na pronájem pěkný zařízený byt 3+1 (možné 3 ložnice, a nebo 2 a obývák), o velikosti 83 m2, Opatovická, Praha 1 - Nové Město. Byt se nachází ve 4.patře cihl. domu s výtahem. Byt se skládá ze vstupní chodby s kuchyňkou linkou (včetně lednice, sporáku, trouby). Z chodby se jde do 3 pokojů (2 ložnic a obývacího pokoje), dále na WC, do koupelny s vanou a WC a komory. V bytě jsou dvě oddělené ložnice (jedna ložnice bez postele), obývací pokoj má rozkládací pohovku, vestavěné skříně a vstup na balkon. TV nepatří do zařízení. V bytě je pračka a možnost připojení na internet. Na podlaze jsou parkety a dlažba. Příjemné bydlení v centru města. Možné pouze bez zvířat. Volné od 1.10.2016.

  We offer for rent nice furnished apartment 3 + 1 (3 bedrooms possible, or 2 and living room), about 83 m2, Opatovická, Prague 1 - New Town. The apartment is located on the 4th floor of a brick building. The apartment consists of an entrance hall with a kitchen unit (including a fridge, stove, oven). The corridor goes into 3 rooms (2 bedrooms and living room), further to the toilet, the bathroom with tub and toilet and storage. There are two separate bedrooms (one with no bed), a living room with a sofa bed, wardrobes and access to the balcony. TV does not belong to the equipment. The apartment has a washing machine and an internet connection. There are parquets and tiles on the floor. Comfortable living in the city center. No pets allowed. Available from October 1, 2016.


  Opatovická, Praha 1 - Nové Město, dispozice: 3+1, plocha: 83 m², vlastnictví:osobní

  Cena: 26.000 Kč za měsíc

  Detail
  Luxusní byt 3+kk, 90 m2, Liliová, Praha 1 - Staré Město

  Nabízíme na pronájem luxusní byt 3+kk, 90 m2, v přízemí krásného domu s 24 hodinovou recepcí, na ulici Liliová, Praha 1 - Staré Město. Byt se skládá ze vstupní chodby, dále pak dvou ložnic a obývacího pokoje s plně vybaveným kuchyňským koutem. Na podlaze jsou dřevěné podlahy, dlažba. Byt má dvě koupelny (jedna s vanou, WC a druhá se sprchou a WC). Pračka, internet, SAT. Byt je velmi bezpečný. Okna směřují do residence a velmi tichého a bezpečného vnitrobloku (viz photo). TV. V domě je recepce, kamerový systém a celý objekt je velmi diskrétní a bezpečný. Doporučujeme.

  We offer for rent a luxury two bedroom apartment, 90 m2, on the ground floor of a beautiful residential building with 24 hour reception, on Liliova street, Prague 1 - Old Town. The apartment consists of entrance hall, as well as two bedrooms and a living room with fully equipped kitchenette. Hardwood floors, tiles. The apartment has two bathrooms (one with bath, toilet and one with shower and toilet). Washing machine, internet, SAT. The apartment is very secure. Windows facing the residence and very quiet and safe courtyard (see photo). TV. The house has a reception, a camera system and the whole building is very discreet. Recommended. 


  Liliová, Praha 1 - Staré Město, dispozice: 3+kk, plocha: 90 m², vlastnictví:osobní

  Cena: 29.000 Kč za měsíc

  Detail
  Luxusní zařízený apartmán 2+kk, 57 m2, U Obecního Dvora, Praha 1 - Staré Město

  U Staroměstského náměstí nabízíme na krátkodobý pronájem plně zařízený exluzivní byt 2+kk, 57 m2, v 1.patře (2. N.P.) cihlového domu, na ulici U Obecního Dvora, Praha 1 - Staré Město. Byt se skládá ze vstupní chodby s moderní kuchyňskou linkou s vestavěnými spotřebiči - lednicí, mrazákem, myčkou, sklokeramickou deskou, troubou, kávovarem, veškerým nádobím, rychlovarnou konvicí, dále pak ložnice s kvalitní postelí a obývacího pokoje. Byt má LCD TV, wifi internet, satelit, krb. Koupelna má vanu a toaletu. Ložní prádlo a ručníky jsou k dispozici. V bytě je podlahové a plynové topení. Nabízíme možnost pronájmu po dnech, týdnech, 1 měsíci, několik měsíců. Pro 2-4 osoby maximálně. Pro více informací k ceně se nám neváhejte ozvat. Nájem plus služby. Doporučujeme.

  Next to the Old Town Square We can offer a short term rental of fully furnished exclusive apartment 2 + kk, 57 m2, in the 1st floor (2nd above ground floor), in the brick building, on the street U Obecního Dvora, in lovely Old Town. The apartment consists of an entrance hall with a modern kitchen with quality appliances - fridge, freezer, dishwasher, stove, oven, coffee maker, all utensils, kettle, further bedroom with high quality bed and living room. The apartment has a LCD TV, wifi internet, satellite TV, fireplace. The bathroom has a bath and a toilet. Bed linen and towels are provided. There is an floor heating and gas heating. Possibility to rent for days, weeks, 1 month and maximum a couple of months. For more information on the price do not hesitate to contact us. Suitable for maximum 2-4 persons. Rental fee plus bills. Recommended. 


  U Obecního Dvora, Praha 1 - Staré Město, dispozice: 2+kk/1 bedroom, plocha: 57 m², vlastnictví:osobní

  Cena: 30.000 Kč za měsíc

  Detail
  Luxusní zařízený byt 3+kk, 85 m2 s balkonem, Trojická, Praha 2 - Nové Město

  Pronajato/Rented 

  Nabízíme na pronájem pěkný zařízený byt 3+kk s balkonem 7m2, 85 m2, na ulici Trojická, Praha 2 - Nové Město. Byt se skládá ze vstupní chodby, dále pak obývacího pokoje s kuchyňským koutem, dále pak dvou ložnic. Byt je nyní částečně vybavený, ale během pár dnů bude vybaven plně. Kuchyňská linka disponuje sporákem, odsavačem par, lednicí a mrazákem, myčkou. Na podlaze jsou dubové parkety a dlažba. Koupelna má sprchový kout, WC. Samostatné WC. Internetová přípojka. Bydlení přímo u Vltavy v krásném domě s výtahem.Doporučujeme.

  Brand-new furnished apartment 3+kk with balcony 7m2, 85 m2, on the street Trojická, Prague 2 - New Towm. Apartment consists of two bedrooms, living room with the kitchen (stove, exhauster, dishwasher), bathroom with shower corner and toilet, separate toilet available. The apartment will be fully furnished by the end of June. Internet. Living in the beautiful house next to river Vltava. Recommended. 


  Trojická, Praha 2 - Nové Město, dispozice: 3+KK s balkonem, plocha: 85 m², vlastnictví:osobní

  Cena: 30.000 Kč za měsíc

  Detail
  Luxusní byt 2+1, 65 m2, Ve Smečkách, Praha 2 - Nové město

  Pronajato/rented 

  Nabízíme na krátkodobý pronájem pěkný plně zařízený byt 2+1, 65m2, Ve Smečkách, Praha 2 - Nové Město. Byt se nachází ve 2.patře cihlového domu s výtahem. Byt je po kompletní rekonstrukci. Skládá se ze vstupní chodby, obývacího pokoje, ložnice a malé samostatné kuchyňky s lednicí, dvouvařičem, pračkou. Moderní koupelna a WC. Byt má internetové připojení, TV, SAT. Cena činí 1100 EUR plus 3500 Kč zálohy na služby. Vratný deposit je 2200 EUR. Bydlení přímo u Václavského náměstí. Cena je závisí na délce nájmu. Doporučujeme. 

  We offer for short-term lease very nice fully furnished apartment 2+1, 65 m2, on the street Ve Smečkách, Prague 2 - New Town. The apartment is located in the 2nd floor of the brick building with elevator. The apartment consists of bedroom, living room, kicthen with fridge and two cooking plates, washing machine. Modern bathroom with toilet. Internet, TV, SAT. The price for one month is 1100 EUR plus bills 3500 CZK. The refundable deposit is 2200 EUR. Living just next to Wenceslav Square. The price depends on the length of the stay. Recommended. 

   


  Ve Smečkách, Praha 2 - Nové Město

  Cena: 30.000 Kč za měsíc

  Detail
  Byt 3 + kk, Praha 2 - Nové Město, Trojická

  Nabízíme na pronájem nový zařízený byt 3+kk s balkonem otočeným do vnitrobloku, 69 m2, v Trojické ulici, Praha 1 - Nové Město. Byt se nachází ve 4.patře nově zrekonstruovaného domu s výtahem. Byt se skládá ze vstupní chodby, dále pak obývacího pokoje s plně vybaveným kuchyňským koutem. 2 oddělené ložnice. 2 koupelny (1 koupelna má vanu a druhá má sprchu). V koupelně je pračku a WC. Na podlaze je dřevěná podlaha a dlažba. Internetová přípojka. Volné ihned. Doporučujeme.

  We offer for rent a new furnished 2 bedroom apartment facing the courtyard, with balcony, 69 m2, in Trojicka street, Prague 1 - New Town. The apartment is located on the 4th floor of a newly renovated building with an elevator. The apartment consists of entrance hall, then the living room with fully equipped kitchenettes. 2 separate bedrooms. There are 2 bathrooms (1 bathroom has a bathtube and another one shower). In the bathroom there is washing machine and toilet. The floor is wooden and tiled floors. Internet connection. Available immediately. Recommended. 


  Trojická, Praha 2 - Nové Město, dispozice: 3 + kk, plocha: 69 m², vlastnictví:osobní

  Cena: 30.000 Kč za měsíc

  Detail
  Krásný plně zařízený byt 3+kk, 72 m2, Lumírova, Praha 4 - Nusle

  Nabízíme na krátkodobý a střednědobý pronájem (=dny, týdny, měsíce; ne rok) byt 3+kk, 72 m2, v 1. patře (2.N.P.) v cihlovém domě s výtahem, na ulici Lumírova, Praha 4 - Nusle. Jedná se o nově zrekonstruovaný byt se  ložnicemi, obývacím pokojem s plně zařízenou kuchyňskou linkou (nádobí, trouba, elektrický dvouvařič, myčka, lednice), TV, SAT, wifi internet. V obývacím pokoji je rozkládací pohovka. Jedna ložnice s TV má vstup přímo do koupelny se sprchou a WC. Další koupelna se sprchovým koutem má vstup z chodby. Samostatné WC je přístupné z chodby. Na podlaze je dlažba a dubové parkety. Elektrické topení. V bytě je pračka, sušák na prádlo, žehlička, ložní prádlo, ručníky. V případě zájmu o pronájem nás kontaktujte pro ověření dostupnosti a ceny. Poplatky činí cca 3500 Kč.

  We offer for short and medium-term rental (= days, weeks, months, not a year) flat 3 + kk, 72 m2, on the 1st floor (2.NP) in a brick building with an elevator, Lumírova street, Prague 4 - Nusle. This is a newly renovated apartment with 2 bedrooms, living room with fully equipped kitchen (dishes, oven, electric cooker, dishwasher, fridge), TV, SAT, wifi internet. The living room has a sofa bed. One bedroom has a TV and ensuite bathroom with a shower and toilet. Another bathroom with shower has an entrance from the hallway. Separate WC is accessible from the hallway. On the floor there are tiles and oak floors. Electrical heating. The apartment has a washing machine, clothes dryer, iron, bed linen, towels, dishes. If you are interested in renting, please contact us to verify availability and prices. The service charges are 3500 CZK.


  Lumírova, Praha 4 - Nusle, dispozice: 3+KK, plocha: 72 m², vlastnictví:osobní

  Cena: 31.500 Kč za měsíc

  Detail
  Luxusní zařízený byt 3+kk s balkonem, 110 m2, Nad Rokoskou, Praha 8 - LIbeň

  Nabízíme na pronájem krásný plně zařízený byt s velkým balkonem a výhledem na Prahu, dispozice 3+kk, 110 m2, ulice Nad Rokoskou, Praha 8 - Libeň. Byt se nachází ve 2.patře nového domu s výtahem v mezi patře. Byt se skládá ze vstupní chodby, dále dvou samostatných ložnic, koupelny s vanou a sprchou. WC je samostatné. Z jedné ložnice se vstupuje na balkon. V obou ložnicích jsou vestavěné skříně. Obývací pokoj s výhledem na Prahu je propojen s kuchyní a jídelnou. Kuchyně má vestavěné spotřebiče (myčka, lednice s mrazákem, sporák, mikrovlnná trouba s ohřívačem talířů, odsávač par značky Miele). V místnosti je elektrický krb. Na oknech jsou elektrické rolety. Na podlaze je dlažba a dřevěné parkety. Alarm napojený na PCO, klimatizace, pračka, TV. Možnost internetu přes O2.V obýváku je rozkládací pohovka. Nejsou možná zvířata. Dům a okolí jsou velmi klidné. Parkování v ceně. Kousek na metro Nádraží Holešovice, do centra do 10 min. Doporučujeme.

  We offer for rent a nice fully furnished apartment with a large balcony overlooking the city, disposition of 2 bedrooms, 110 m2, Nad Rokoskou street, Prague 8 - Liben. The apartment is located on the 2nd floor of the new building with an elevator between floors. The apartment consists of entrance hall, as well as two separate bedrooms, bathroom with bathtube and shower. The toilet is separate. The balcony is accessible from the bedroom. Both bedrooms have built in wardrobes. Living room overlooking the city is connected with the kitchen and dining room. The kitchen has a built-in appliances (dishwasher, refrigerator, freezer, stove, microwave oven with heater plates, cooker hood Miele). The room has an electric fireplace. The windows have electric shutters. On the floor there are tiles and wooden parquets. Alarm connected to the PCO, air conditioner, washing machine, TV. Internet connection via O2.In the living room there is a sofa bed. Animals are not possible. The house and surrounding is very quiet. Parking included. Very close to metro Nádraží Holešovice, to the centre within 10 minutes. Recommended. 


  Nad Rokoskou, Praha 8 - Libeň, dispozice: 3+KK s balkonem a parkováním, plocha: 110 m², vlastnictví:osobní

  Cena: 32.000 Kč za měsíc

  Detail
  Zařízený byt 3+kk, Liliová, Praha 1 - Staré Město

  Volné od 1.7.2016.Nabízíme k pronájmu pěkný plně zařízený byt v residenci s recepcí, 3+kk, 86,2m2, ve 2.patře cihl. domu s výtahem. Jedná se o unikátní projekt, který je kompletně rekonstruovaný. Byt je zařízený plně vybavenou kuchyňskou linkou včetně nádobí, obývací pokoj, 2 samostatné ložnice, 2 koupelny s vanou a sprchou, WC. V bytě je pračku, TV, SAT, internet v ceně. Volné na dlouhodobý  krátkodobý pronájem (za vyšší cenu).  Parkování na ulici. V domě je recepce. Celý objekt je velmi reprezentativní. Kousek do metra Staroměstská, centra města. Ulice Liliová je velice klidná. Doporučujeme. Poplatky 13.000 Kč plus elektřina 1500 Kč.

  Available from 1.7.2016.Fully furnished apartment in residence with reception, 3+kk, 86,2 m2, in the 3nd floor with elevator. It is unique project which is after complete reconstruction. The apartment has fully equiped kitchen with dishes, living room, 2 separate bedrooms, 2 bathrooms with bathtube and shower, toilet. There is washing machine, TV, SAT, internet included. Possibilty to rent it for short-term (higher price) or long-term. Parking is on the street. The whole building is very representative and has a gallery as well. It is nearby Old Town Square and centre of town. The street Liliová is quiet. Highly recommended it. Service charges are 13.000 CZK plus electricity 1500 CZK.


  Liliová, Praha 1 - Staré Město, dispozice: 3+kk, plocha: 86 m², vlastnictví:osobní

  Cena: 33.000 Kč za měsíc

  Detail
  Krásný nezařízený dům, 350 m2, Koloděje, Praha 9

  Pronajato/Rented 

  Nabízíme na pronájem krásný velký nezařízený dům, 350 m2, nacházející se v tiché vilové zástavbě, v Kolodějích, Praha 9 - Koloděje. Dům se skládá z přízemí domu s obývacím pokojem, vestavěné kuchyňské linky na míru (sporák, odsavač par, myčka), jídelny se vstupem do zahrady, pokoje, WC. V 1.patře se nachází 3 velkých ložnic, 1 malého pokoje (12 m2) a koupelny. V suterénu domu je prádelna/sušárna, elektrokotelna, sklep, garáž a koupelna. Na podlaze je koberec, mramor a dlažba. Dům má pěknou udržovanou zahradu s naprostým soukromým. Zahrada je 621 m2. Pozemek u domu je 772 m2. Hlavní automatická brána do garáže. Alarm systém. Volné od srpna. Nájem plus poplatky 10.000 Kč plus odvoz odpadu. Doporučujeme.

  We offer for rent a beautiful large unfurnished house, 350 m2, located in a quiet residential area, in Koloděje, Prague 9 - Koloděje. The house consists of a ground floor with living room, built-in modern kitchen (stove, range hood, dishwasher), dining room with access to the garden room, WC. On the 1st floor there are 3 large bedrooms, 1 small room (12 m2) and bathroom. In the basement is a laundry room, electrical heating system, basement, garage and bathroom. Carpeted floor, marble and tiles. The house has a nice garden with total privacy. The garden is 621 m2. The plot is 772 m2. Main automatic gate to the garage. Alarm system. Available from August. Rental fee plus bills 10.000 CZK plus garbage removal. Recommended. 

  Мы предлагаем в аренду красивый большой дом без мебели, 350 м2, расположен в тихом жилом районе, в Колодее, Прага 9 - Колодее.Дом состоит из цокольного этажа с гостиной, встроенные в пользовательский кухня (холодильник, морозильник, плита, вытяжка, посудомоечная машина), столовая с выходом в сад, туалет. На 1-м этаже 3 большие спальни, 1 маленькая комната (12 м2) и ванная комната. В подвальном этаже есть прачечная / сушилка, солярий, подвал, гараж и ванная комната. Ковровое покрытие, мрамор и плитка.Дом имеет красивый сад с общей частных.Сад 621 м2.Земля дом 772 м2. Главная автоматические ворота в гараж. Сигнализация. Доступен с августа. Рекомендуем. 


  Koloděje, Praha 9, dispozice: 5+kk, plocha: 350 m², vlastnictví:osobní

  Cena: 34.000 Kč za měsíc

  Detail
  Byt 2+kk, 83m2, Ostrovní, Praha 1 - Nové Město

  Nabízíme pěkný zařízený byt 2+kk, 83m2. Byt se anchází v nově zrekonstruované budově přímo u Národního Divadla. Byt se skládá z  obývacího pokoje s jídelní částí, sedací souprava s komfortním rozkládacím lůžkem pro 2 osoby, plně vybavená kuchyňská linka zn. Alno s vestavnými spotřebiči Bosch, sklokeramická deska, myčka, mikrovlnná trouba, varná konvice, kávovar; komfortní prostorná ložnice s dvojlůžkem, vestavnou skříní a psacím stolem; koupelna s umyvadlem, vanou a skleněnou zástěnou, pračka, závěsné wc; free WiFi internet, LCD televize, SAT TV, klimatizace, trezor, žehlička, žehlicí prkno, fén. Možnost krátkodobých pronájmů. V případě dalších dotazů nás neváhejte kontaktovat. V ceně pronájmu je zahrnuto veškeré vybavení, wi-fi internetové připojení, satelitní TV, služby denní recepce v pracovní dny, úklid apartmánu s výměnou koupelnového textilu a ložního prádla 1x týdně, technická údržba, odvoz odpadu.


  Ostrovní, Praha 1 - Nové Město, dispozice: 2+kk, plocha: 83 m²

  Cena: 34.000 Kč za měsíc

  Detail
  Zařízený byt 3+1, 120m2, Veleslavínova, Praha 1 - Staré Město

  Pěkný plně zařízený byt 3+1, 120m2, ve 3. patře cihlového domu na Starém Městě. Jedná se o pěkně zrekonstruovaný dům s ostrahou, vrátným, výtahem. Byt se skládá z velké prostorné chodby, 2 samostatných ložnic, oddělené kuchyně, obývacího pokoje. Kuchyň je plně vybavená myčkou, sporákem, odsavačem par, lednicí, mrazákem a patří k ní komora. Byt je kompletně zařízen nábytkem, nádobím, ložním prádlem, pračkou. V bytě jsou dvě sociální zařízení, 2 toalety. Alarm, intercom, PCO, internet, SAT. Parkování 500 metrů od domu v Rudolfinu za 6000,-Kč měsíčně. Lokalita s nádechem staré Prahy doplňují malé kavárničky, restaurace. Za rohem metro Staroměstská, Staroměstské náměstí. Poplatky činí 5.000,-Kč. Doporučujeme.

  We offer you luxury apartment 3+1, 120m2, in the 3rd floor of brick building in the Old Town. The apartment consists of spacious corridor, 2 separate rooms, separate kitchen, living room. The kitchen is fully fitted including dishwasher, fridge, freezer, stove, exhauster and storage with washing machine, dryer. The apartment is fully furnished. There are two toilets. Alarm, intercom, PCO, internet, SAT. Parking is possible in Rudolfinum, 500 meters from the house for 6.000 CZK per month. Location of Old Town gives the real picture of Prague. Rental fees plus bills 5000,-Kč. Round the corner Old Town Square, city center, Jewish Quarter.


  Veleslavínova, Praha 1 - Staré Město, dispozice: 3+1, plocha: 120 m², vlastnictví:osobní

  Cena: 35.000 Kč za měsíc

  Detail
  Krásný duplex s terasou, 3+kk, 133 m2, Ve Smečkách, Praha 1 - Nové Město

  Pronajato! 

  Nabízíme na pronájem krásný velký duplex podkrovní byt přímo v centru města kousek od Václavského náměstí s terasou, 3+kk, 133 m2, na ulici Ve Smečkách, Praha  - Nové Město. Byt se nachází ve 4.patře bez výtahu. Byt je po kompletní rekonstrukci. Má velkou vestavěnou kuchyňskou linku s myčkou, lednicí a mrazákem, sporákem a úložnými prostory. U kuchyně je jídelní stůl a židle. Ložnice má vestavěnou skříň, postel. Na podlaze jsou parkety a dlažba. Byt se skládá z přízemí, kde jsou dvě oddělené ložnice, koupelna a samostatné WC. V 1.patře je terasa 10 m2 a prostor na případnou kancelář. Možnost internetu UPC. V bytě je klimatizace. Byt je částečně zařízený (zůstává jídelní stůl, postel, vestavěné skříně, pračka se sušičkou, TV). Záloha na služby 1000 Kč plus elektřina a plyn. Doporučujeme.

  I offer to rent beautiful large duplex penthouse apartment in the city center near Wenceslas Square, with terrace, 3 bedrooms, 133 m2, on the street Ve Smeckach, Prague - New Town. The apartment is located on the 4th floor without elevator. The apartment is completely renovated. It has a large built-in kitchen with dishwasher, refrigerator and freezer, stove and storage space. In the kitchen is a dining table and chairs. The bedroom has a built-in wardrobe, a bed. The floors are parquet and tiles. The apartment consists of ground floor where there are two bedrooms, bathroom and separate toilet. On the 1st floor terrace of 10 m2 and space for any office. Possibility of Internet UPC. The apartment has air conditioning. The apartment is partially furnished (still dining table, bed, wardrobes, washer and dryer, TV). The lump sum 1000 CZK per person plus electricity and gas. Recommended. 


  Ve Smečkách, Praha 2 - Nové Město, dispozice: 3+kk plus terasa, plocha: 133 m², vlastnictví:osobní

  Cena: 35.000 Kč za měsíc

  Detail
  Nezařízený byt 3+kk, 105m2, Polská, Praha 2 - Vinohrady

  Nabízíme nezařízený byt 3+kk, 105m2, ve 3.patře cihl. domu s výtahem. Byt je nezařízený s možností vybavení nábytkem. Skládá se ze vstupní chodby, dvou samostatných ložnic, 2 balkonů, 2 koupelen, má vestavěnou skříň, satelit, internet, pračku, plně vybavenou kuchyň, velký obývací pokoj s výhledem do parku. V domě je společná upravená zahrada. Parkování přímo před domem na hlídaném parkovišti za 6.000,- Kč měsíčně. Na podlaze jsou parkety, dlažba a v koupelně mramor. Balkon z obývacího pokoje směřuje do parku a další do vnitrobloku. Reprezentativní bydlení kousek od Václavského náměstí.

  Unfurnished apartment 3+kk, 105m2, in the 3rd floor of brick building with an elevator. The apartment is unfurnished with possibility of providing some furniture. It consists of entry, 2 separate bedrooms, 2 bathrooms, built-in-wardrobe, sattelite, internet, washing machine, fully fitted kitchen, big spacious living room with the view to park. There is common garden. Parking can be just opposite the house in security parking for 6.000 CZK per month. There are parquets on the floor and tiles. One balcony is in the living room and the other one is in the bedroom. Representative living next to Wenceslav Square.


  Polská, Praha 2 - Vinohrady, dispozice: 3+kk, plocha: 105 m², vlastnictví:osobní

  Cena: 37.000 Kč za měsíc

  Detail
  Byt 3+kk, 97m2, Ostrovní, Praha 1 - Nové Město

  Dovolujeme si Vám nabídnout byt 3+kk, 97m2, s jižně orientovaným balkónem, obývacím pokojem s jídelní částí, sedací soupravou s komfortním rozkládacím lůžkem pro 2 osoby, plně vybavenou kuchyňskou linkou zn. Alno s vestavnými spotřebiči Bosch, sklokeramickou deskou, myčkou, mikrovlnnou troubou, varnou konvicí, kávovarem; dvě komfortní oddělené ložnice s dvojlůžky, vestavnou skříní a psacím stolem; koupelna s umyvadlem, vanou a skleněnou zástěnou, pračka; samostatné závěsné wc s umyvadlem a zrcadlem; free WiFi internet, LCD televize, SAT TV, klimatizace, trezor, žehlička, žehlicí prkno, fén. Byt se nachází přímo u Národního Divadla. Do centra města 5 minut. Veškerá občanská vybavenost v okolí. V ceně pronájmu je zahrnuto veškeré vybavení, wi-fi internetové připojení, satelitní TV, služby denní recepce v pracovní dny, úklid apartmánu s výměnou koupelnového textilu a ložního prádla 1x týdně, technická údržba, odvoz odpadu.


  Ostrovní, Praha 1 - Nové Město, dispozice: 3+kk, plocha: 97 m²

  Cena: 38.000 Kč za měsíc

  Detail
  Nezařízený luxusní byt 4+kk, 121m2, Trojská, Praha 8 - Troja
  Nabízíme na pronájem luxusní byt 4+kk, 121m2, Trojská, Praha 8 - Troja. Jedná se o mezonetový byt. V přízemí bytu je šatna, WC, obývací pokoj s kuchyňským koutem, komora, 2 ložnice, koupelna, spíž, terasa (23m2). Ve vyšším polaží je ložnice, šatna, koupelna a terasa (7m2). Byt se nabízí nezařízený. Je proveden v nejvyšším standardu - s krbem, rozvody klimatizace, plně vybavené kuchyně, satelitní anténa, domácí telefon, internet, zabezpečení prostor bytů pomocí EZS s připojením na PCO. Sklepní kojí s možností uložení kol, kočárků atd, která je obezděná a uzavřená plnými uzamykatelnými dveřmi. 2 parkovací stání pro osobní vozy ve společné garážové hale. Společně mohou všichni residenti užívat: předzahrádku na nádvoří, bazén na nádvoří - vyhřívaný, s protiproudem a vodním chrličem
  Výtah z garáží na úroveň nejvyššího podlaží. Nájemné plus poplatky. 
   
  We offer for rent luxury apartment 4 + kk, 121 m2, Troja, Prague 8 - Troja. It is a duplex apartment. The ground floor apartment has a closet, toilet, living room with kitchenette, storage room, 2 bedrooms, bathroom, pantry, terrace (23m2). In higher floor a bedroom, dressing room, bathroom and terrace (7m2). The apartment is offered unfurnished. It is made to the highest standard - with a fireplace, air conditioning wiring, fully equipped kitchen, satellite dish, home phone, internet, security room apartments with ESS connected to the PCO. Cellar with space for bicycles, prams, etc, which is walled and closed solid lockable doors. 2 parking spaces for cars in a common garage hall. Together, all residents can enjoy: front garden in the courtyard, the courtyard pool - heated, with water flow and a waterspout. Elevator from garage level to the highest floor. Rental fee plus bills. 

  Trojská, Praha 8 - Troja, dispozice: 4+kk, plocha: 88 m², vlastnictví:osobní

  Cena: 49.000 Kč za měsíc

  Detail
  Pěkný nezařízený duplex 3+kk, 145 m2, Opatovická, Praha 1 - Nové Město

  Pronajato! 

  Nabízíme na pronájem pěkný nezařízený byt 3+kk, 145 m2, Opatovická ulice, Praha 1 - Nové Město. Byt se nachází ve 4. a 5.patře cihlového domu s výtahem. Byt se skládá z přízemí bytu s plně vybavenou kuchyňskou linkou v prostorném obývacím pokoji, dále pak koupelny s WC. V prvním patře jsou dva neprůchozí pokoje a koupelna s WC. Byt se nabízí nezařízený. V bytě jsou velké vestavěné skříně v přízemí v chodbě. Velmi pěkné bydlení přímo v centru města. Nájem plus služby 1000 Kč plus elektřina a plyn. 

  We offer for rent unfurnished apartment 3+kk, 145 m2, in the 4th and 5th floor of the brick building with an elevator, on the street Opatovická, Prague 1 - Nové Město. The ground floor of the flat has spacious fully fitted kitchen with living room, bathroom and toilet. The upper floor has two separate bedrooms, bathroom, toilet. On the floor there is floating floor and tiles. Internet access. Very good living in the city centre. The rental fee plus bills 1000 CZK plus electricity and gas.


  Opatovická, Praha 5 - Smíchov, dispozice: 3+kk, plocha: 145 m², vlastnictví:osobní

  Cena: 49.000 Kč za měsíc

  Detail
  Velký nezařízený dům 7+1, 350m2, na ulici Na Cípu, Praha 4 - Újezd

  Pronajato/Rented

  Neplatíte provizi. Nabízíme trojpodlažní nezařízený rodinný dům 7+1, s užitnou plochou 350 m2, v rezidenční zástavbě Prahy 4 - Újezdu. Při vstupu do domu je prostorná chodba s vestavěnou skříní, dále pak obývací pokoj se vstupem do zahrady, kuchyňská linka a jídelna. Obývací pokoj disponuje krbem. Dále se v přízemí nacházejí dvě ložnice a koupelna. První patro domu tvoří ložnice, jedna z nich s krbem, koupelna. Poslední patro je atypické s možností využití jako úložné či dětské prostory. Dům má celkem 5 ložnic, 4 koupelny se sprchovým koutem či vanou, WC. V 1.patře domu vede z ložnice balkon s výhledem do zahrady. Celý dům je podsklepen. Na pozemku je parkování pro dvě auta. Třetí parkování je v garáži. SAT, Internet ADSL, na oknech jsou venkovní žaluzie, centrální vysavač, pračka, alarm. Podlahové vytápění na dlažbách v domě. Pěkné bydlení nedaleko metra Chodov a Opatov (autobus každých 15 minut). V přízemí domu je plynová kotelna. Výborná dostupnost přímo na dálnici D1. Pěkná udržovaná zahrada. Volný od července 2015.

  You do not pay any agency fee. We offer for rent very nice unfurnished family house 7+1, size of 350 m2, in residential area of Prague 4 - Újezd. In the groundfloor you can find built-in wardrobe, living room with entrance to the garden, kitchen with dining rook. The living room has a fireplace. In the 1rst floor there is a spacious room  bedroom with fireplace, dressing room, bedroom, working room, bathroom. In the basement there is fitness room, room for drying clothes, laundry room, room with heating system, storage and bathroom. In the house there are 5 bedrooms, 4 bathrooms and toilets. The floor heating in tiles. There is a garden, two outdoor parking lots and one garage in the house. SAT, internet ADSL. Available from July 2015. 


  Na Cípu, Praha 4 - Újezd, dispozice: 7+1, plocha: 350 m², pozemek :2000 m², vlastnictví:osobní

  Cena: 50.000 Kč za měsíc

  Detail
  Luxusní byt 6+1, 165 m2, Náprstkova, Praha 1 - Staré Město

  Nabízíme na pronájem pěkný luxusní byt s dispozicí 6+1, 165, s terasou o velikosti 25,5 m2, v 5.patře cihlového domu s výtahem. Při vstupu do bytu se vejde do vstupní chodby, dále pak obývacího pokoje s kuchyňskou linkou (spotřebiče Miele – myčka, trouba, varná deska, lednice, kávovar). Byt má dvě koupelny (jedna se saunou a sprchou a druhá s vanou, WC a bidetem), dále pak 3-4 ložnice, technickou místnost. Na všech oknech jsou žaluzie. Z obývacího pokoje se vyjde po schodech na terasu, která má naprosté soukromí a úchvatný výhled na Pražský Hrad a celé okolí centra města. Jedná se o velmi klidný dům, udržovaný a s výtahem. V bytě je satelit, možnost internetu. Měsíční náklady jsou poměrně nízké – cca 3860 Kč dle spotřeby plus elektřina a plyn. Byt je dobře izolovaný. V bytě je plynové topení, klimatizace. Bezpečnostní systém. Byt může zůstat částečně zařízený nebo úplně bez nábytku. Parkování je možné na ulici před domem, nebo v garážích v okolí domu za poplatek. Veškerá infrastruktura je v okolí domu - obchody, restaurace, nábřeží Vltavy. Sama ulice je tichá a bez hluku. Doporučujeme.

  We offer for rent a nice luxury apartment 6 +1, 165 m2, with a terrace of 25.5 m2, on the 5th floor of a brick building with an elevator. When you enter the apartment there is the hall, the living room with kitchen (Miele appliances - dishwasher, oven, hob, fridge, coffee maker). The apartment has two bathrooms (one with sauna and shower and one with bathtube, WC and bidet), then 3-4 bedrooms, utility room. On all windows are blinds. From the living room there are the stairs to the terrace, which has total privacy and breathtaking views of Prague Castle and the surrounding city center. It is a very quiet house, maintained with the lift. There is satellite TV, Internet. Security system. Monthly costs are relatively low - about 3860 CZK plus electricity and gas according to consumption, the apartment is well insulated. There is gas heating, air-condition. The apartment can be partially furnished or completely unfurnished. Parking is available on the street or in a garage around the house for a fee. All infrastructure is around the house - shops, restaurants, waterfront river. Street itself is quiet and no noise. Recommended. 


  Náprstkova, Praha 1 - Staré Město, dispozice: 6+1, plocha: 165 m², vlastnictví:osobní

  Cena: 55.000 Kč za měsíc

  Detail
  Byt 4 +kk, 162 m2, Praha 5 - Smíchov, Staropramenná

  Nabízíme na pronájem nově zařízený byt 4+kk s balkonem, na ulici Staropramenná, nacházející se v 5 N.P. v nově zrekonstruované budově s výtahem. Byt se skládá ze 3 ložnic, obývacího pokoje s plně vybavenou kuchyňskou linkou a vstupem na balkon, dále pak koupelny s vanou, sprchou, pračkou a WC. Na podlaze jsou dřevěné parkety a dlažba. Byt má vestavěné skříně ve vstupní chodbě. Internetová přípojka. Volné ihned. Bydlení přímo u nákupního centra Anděl, metra, tramvají. Parkování na ulici, popř. v podzemní garáži za poplatek. Doporučujeme.

  We offer for rent newly furnished duplex apartment 4 + kk on the street Staropramenná, located in the 5th N. P. in a newly renovated building with an elevator. The apartment consists of 3 bedrooms, living room with fully equipped kitchen and balcony access, as well as a bathroom with bath, shower, toilet and washing machine. The floors are parquet and tiles. The apartment has built-in wardrobes in the entrance hall. Internet connection. Available immediately. Living near the shopping center Andel metro, tram. Parking on the street, eventually in the underground parking. Recommended. 


  Staropramenná, Praha 5 - Smíchov, dispozice: 4+kk, plocha: 162 m², vlastnictví:osobní

  Cena: 55.000 Kč za měsíc

  Detail
  Velký nezařízený rodinný dům 8+1, 440 m2, na ulici Na Cípu, Praha 4 - ˇUJezd

  Neplatíte provizi. Nabízíme trojpodlažní rodinný dům 8+1, s užitnou plochou 440m2, v rezideční zástavbě Prahy 4 - Újezd. Při vstupu do domu je prostorná chodba s vestavěnou skříní, dále pak obývací pokoj se vstupem do zahrady, kuchyňská linka a jídelna. Obývací pokoj disponuje krbem. Dále se v přízemí nacházejí dvě ložnice a koupelna. První patro domu tvoří ložnice, jedna z nich s krbem, koupelna. Poslední patro je atypické s možností využití jako úložné či dětské prostory. Dům má celkem 7 pokojů, 6 koupelen se sprchovým koutem či vanou a podlahovým vytápěním, 7 WC. V 1.patře domu vede z ložnice balkon s výhledem do zahrady. Celý dům je podsklepen. Kolem domu je okrasná zahrada s venkovním nevyhřívaným krytým bazénem (11,5 m x 4 m). Na pozemku je parkování pro dvě auta. Třetí parkování je v garáži. SAT, Internet ADSL, na oknech jsou venkovní žaluzie, centrální vysavač, pračka, alarm.Pěkné bydlení nedaleko metra Chodov a Opatov (autobus každých 15 minut). V přízemí domu je plynová kotelna. Výborná dostupnost přímo na dálnici D1. Nájemné plus záloha na služby 10.000 Kč. Volné od od srpna 2015.

  You do not pay any commission. We offer a three-storey family house 8 + 1, ​​440 square meters, in residential area of ​​Prague 4 - Újezd. Upon entering the house is a spacious hallway with built-in cabinets, then the living room with access to the garden, kitchen and dining room. The living room has a fireplace. Furthermore, in the ground floor ther are two bedrooms and a bathroom. The first floor of the house consists of bedroom, one of them with fireplace, a bathroom. The top floor is an atypical usable as storage or children's room. The house has 7 bedrooms, 6 bathrooms with shower or bath and underfloor heating, 7 toilets. Under the whole house there is a basement. Around the house there is a garden with an outdoor unheated swimming pool (11.5 mx 4 m). There is parking for two cars. The third parking is in the garage. SAT, Internet ADSL, windows do have outdoor blinds, central vacuum cleaner, washing machine, alarm. Nice living near the metro station Chodov and Opatov (bus every 15 minutes). On the ground floor is a gas boiler. Excellent access directly to the D1 motorway. Rental fee plus bills 10.000 CZK. Available from mid-August 2015. 


  Na Cípu, Praha 4 - Újezd, dispozice: 8+1, plocha: 440 m², vlastnictví:osobní

  Cena: 70.000 Kč za měsíc

  Detail
  Krásný velký dům s bazeném, 5+1, 400 m2, V Uličkách, Praha 6 - Nebušice

  Nabízíme na pronájem krásný velký dům 6+1, 400 m2, s bazénem, na ulici V Uličkách, Praha 6 - Nebušice. Dům je z roku 2014. V přízemí domu se nachází ložnice a WC, dále pak velký obývací pokoj s prostornou a plně vybavenou kuchyňskou linkou a vstupem na terasu a do zahrady. V prvním patře jsou 4 ložnice, každá s vlastní koupelnou. Navíc je v patře místnost na žehlení/šatna či kancelář. Na podlaze je mramor, dlažba, dřevo. V obývacím pokoji je funkční krb na dřevo. Zahrada má 1800 m2, bazén a velkou zastřešenou terasu s venkovní kuchyní. V domě je kotelna s pračkou. Parkování je možné na ulici (slepá ulice). Výhled je na les a velmi tichou část vesnice. Nedaleko je International School od Prague, veškerá občanská vybavenost v okolí, dobré spojení na metro Bořislavka (cca 15 min) a do centra města (cca 35 min.) Pekné a klidné okolí. Dům je možné si pronajmout s nábytkem nebo bez nábytku. Nájem plus převod služeb na nájemce. Doporučujeme.

  We offer for rent a nice spacious house 6 + 1, 400 m2, with swimming pool, on a street V Uličkách, Prague 6 - Nebušice. The house was built in the year 2014. The ground floor has a bedroom and a toilet, as well as a large living room with a spacious and fully equipped kitchen and access to the terrace and the garden with pool. On the first floor there are four bedrooms, each with private bathroom. In addition, in the upper floor there is a small ironing room / dressing room or office. The floor is marble, tiles, wood. In the living room there is a wood fireplace. The garden has 1800 m2, a swimming pool and a large covered terrace with outdoor kitchen. The house has a boiler room with washing machine. Parking is available on street (dead end). View on the forest and very quiet part of the village. Nearby is an International School of Prague, all civic amenities in the area, good connection to metro Bořislavka (approximately 15 minutes) and the city center (about 35 min.), Nice and quiet neighborhood. The house can be rented with furniture or without furniture. The rental fee plus service charges. Recommended. 


  V Uličkách, Praha 6 - Nebušice, dispozice: 6+1, plocha: 400 m², pozemek :1800 m², vlastnictví:osobní

  Cena: 80.000 Kč za měsíc

  Detail
  Luxusní mezonetový byt 4+kk, 204 m2, Trojická ulice, Praha 2 - Nové Město

  Nabízíme na pronájem luxusní nezařízený mezonetový byt 4+kk s balkonem a krásným výhledem na Prahu, o velikosti 204 m2, v 5. a 6.patře cihlového domu po kompletní rekonstrukci s výtahem, na ulici Trojická, Praha 2 - Nové město. Byt se skládá ze vstupní chodby, dále pak 3 ložnic, 1 koupelna. Na podlaze bude dřevěná podlaha a dlažba - byt se nyní dokončuje. Byt je možné po dohodě částečně zařídit. Internetová přípojka. Bydlení v tiché ulici, kousek od nábřeží, dopravního spojení, Palackého náměstí. Byt se dokončuje. Parkování je možné na ulici. Doporučujeme.

  We offer for rent very nice unfurnished duplex apartment for rent 4+kk (3 bedrooms), 204 m2, with balcony and very nice view to Prague, in the 5th and 6th floor of the fully refurbished building, on the street Trojická, Prague 2 - New Town. The apartment consits of entrance hall, 3 bedrooms, 1 bathroom. The flat is being finished. There will be wooden floor and tiles on the floor. The flat is very good located, nearby river Vltava, square Palackého náměstí, very close (walk distance) to the centre. Parking is on the street. Highly recommend it. 


  Trojická, Praha 2 - Nové Město, dispozice: 4+kk, plocha: 204 m², vlastnictví:osobní

  Cena: 95.000 Kč za měsíc

  Detail
  Velká vila na pronájem 5+1, 338m2, Nebušická, Praha 6 - Nebušice

  Volné od 5.8.2016. Nabízíme na pronájem reprezentativní velkou vilu s celkovou užitnou plochou domu  338 m2 ve vnitřní dispozici 5 +1,  4 koupelny s WC, samostatné WC, technická místnost, šatna, balkon, zahradní terasa a garáž pro parkování dvou osobních automobilů a umístění skladovacích polic (další 2 auta je možné parkovat na soukromém pozemku a další parkovací stání jsou poté při veřejné komunikaci). Dům je chráněn elektronickým zabezpečovacím zařízením napojeným na pult centrální ochrany. Lokalita Malá Šárka je monitorována kamerovým systémem.Poplatky za služby v závislosti na způsobu užívání domu činí 7.000,- Kč  až 10.000,- Kč měsíčně. Dům je dle průkazu energetické náročnosti budovy zařazen do kategorie C.

  Available from 5.8.2016.We offer for rent a new structure, completed in 2004, villa 5+1 with usage space 338 m2. The house has 4 bedrooms, 4 bathrooms with toilets, separate toilet, technical room, built-in closet, balcony, garden terrace and garage for 2 cars. Another 2 cars can park  on the private land and on the street. There is alarm system and camera security system. The service charges are 7000-10.000 CZK per month. The four bathrooms come equipped with a bidet plus standard features like toilet and sink.  Three of the bathrooms have showers, one a bathtub. The kitchen is equipped with countertop, ceramic range cooker (stove) oven with grill, microwave oven with grill, dishwasher and refrigerator / freezer. Each room has connections for telephone, television and satellite as well as computer. Combine utility and laundry room with washer and dryer. The living room has a fireplace. Very good area near International schoool and very closeby by bus and car to the metro and city centre. Green area with all amenities. 


  Nebušická, Praha 6 - Nebušice, dispozice: 5+1, plocha: 338 m², vlastnictví:osobní

  Cena: 98.000 Kč za měsíc

  Detail
  Luxusní vila, 270m2, Nebušická, Praha 6 - Nebušice

  Nabízíme luxusní vilu, 270m2, zahrada 429m2, v Praze 6 - Nebušicích, která je součásti vilového komplexu "Villas Šárka" v těsném sousedství The International School of Prague a v blízkém okolí základní i mateřské školy, zdravotního střediska, obchodů, sportovní haly, tenisového centra, Golf klub, přírodní rezervace Divoká Šárka. Veškerou další infrastrukturu poskytuje nedaleké centrum Dejvic. Dům se skládá ze 4 ložnic z toho dvě s vlastní koupelnou (rohová vana, bidet, umyvadla, WC). Další koupelna (sprcha, bidet, umyvadla), a oddělené WC na chodbě v 1. patře. WC s umyvadlem v přízemí. Vybavená kuchyň: sklokeramická deska AEG, horkovzdušná trouba AEG, myčka nádobí AEG, lednice s mrazákem, odsávač par. Prádelna: pračka AEG, sušička AEG. Obývák s krbem a terasou. Satelitní - anténní rozvod do všech obytných místností vč. kuchyně a na terasu. Dvě telefonní linky - rozvod po celém domě. Možno zřídit ISDN / ADSL. Garáž pro dva vozy, vrata a vjezdová brána na dálkové ovládání. Vytápění: plynový kotel – teplovodní podlahové v celém domě. Zabezpečovací zařízení v celém domě, 3 ovládací místa -1. patro, vchod, garáž, s možností vypínat jednotlivé zóny ( noční režim atd.). Připojení na pult centrální ochrany. Videotelefon propojen s vchodem a vjezdem do areálu. Automatické zavlažování zahrady. Na zahradě bazén 5x3x1,5 m: podvodní osvětlení / el. vyhřívání / zařízení pro plavání proti proudu vody / pohodlné schody / plachta na zakrytí / písková filtrace s dávkovačem chemie a automatikou. Dům postaven z cihel, jsou použita dřevěná eurookna a je provedeno kvalitní zateplení celé budovy, atd. Zahradnické a bazenářské služby jsou zajištěny. Doporučujeme. Poplatky 10.000 Kč.

  We offer a luxury villa, 270 m2, garden 429 m2, Prague 6 - Nebušice, which is part of a villa complex "Villas Sarka" in close proximity to The International School of Prague and nearby primary and nursery schools, health centers, shops, sports halls, tennis center , Golf club, Wild Sarka natural reservation. Any other nearby center infrastructure provides Dejvice. The house comprises of 4 bedrooms including two private bathrooms (corner bath, bidet, washbasin, toilet). Another bathroom (shower, bidet, sink) and separate toilet on the corridor in the 1st floor. Fully equipped kitchen: ceramic hob AEG, AEG oven, AEG dishwasher, fridge freezer, cooker hood. Laundry: washing machine AEG, AEG dryer. Living room with fireplace and terrace. Satellite - antenna wiring in all rooms incl. kitchen and terrace. Two telephone lines - distribution throughout the house. Can be set up ISDN / ADSL. Garage for two cars, gates and entrance gate with remote control. Heating: gas boiler - hot water flooring throughout the house. Security system throughout the house, 3 control points -1. floor, entrance, garage, with each zone off (night mode, etc.). Connecting to the ARC. Videophone connected to the entrance and the entrance to the premises. Automatic garden irrigation. The garden pool 5x3x1, 5 m: underwater lighting / electrical. heating / equipment for swimming against the stream of water / comfortable stairs / cover sheet / sand filtration with chemical dosing and automation. House built of brick, wooden windows are used and implemented good insulation of the building, etc. Recommended. Bills 10.000 CZK.


  Nebušická, Praha 6 - Nebušice, dispozice: 5+kk, plocha: 270 m², vlastnictví:osobní

  Cena: 100.000 Kč za měsíc

  Partneři:
  Reality CZ a SK  developed by: