nabídka nemovitostí

 • prodej v ČR
 • pronájem v ČR
 • ...prodej v zahraničí
 • Prodej nemovitostí / Zahraničí
  Vítáme Vás v sekci prodeje nemovitostí v zahraničí. Na základě našich dlouholetých pracovních zkušeností ve Španělsku jsme se rozhodli  nabídnout Vám nemovitosti na prodej v jižním části této země. Nikdy předtím nebyla možnost koupě nemovitosti u moře tak blízko jako nyní. Krize, která zasáhla razantně celé Španělsko, výrazně ovlivnila ceny. Pokles  v některých částech dosáhl 30-50% prodejní ceny. Právě nyní je nejvyšší čas na spojení investice, dovolené, moře, golfu a úžasného klimatu po celý rok.

  Zaměřujeme se na oblasti Costa Blanca a Costa del Sol  Ve Španělsku spolupracujeme s místní realitní kanceláří, která na trhu působí mnoho let a má bohaté zkušenosti s prodejem v tamních podmínkách. Naši kolegové hovoří česky. Budou Vám  nezbytnou pomocí při zajištění celého nákupu Vašeho vysněného domu či bytu. Jak probíhá prodej ve Španělsku se dozvíte v naší sekci "průvodce prodejem v zahraničí". Nenajdete-li v naší nabídce nemovitost Vašich představ, neváhejte se na nás obrátit. Známe tuto oblast velmi dobře a rádi Vám zodpovíme Vaše další dotazy. 
   


  Detail
  Pronájem, byt 2+kk, 70 m², Řehořova, Praha 3 - Žižkov

  Pronajato/Rented 

  Moderní byt 2+kk, 68 m2 s interiérem od designového studia Donlic Vám může nabídnout bydlení s požadavkem na kvalitu, originalitu a klid. Jedná se o byt s terasou do vnitrobloku v rezidenčním domě po kompletní rekonstrukci. Na podlaze jsou dřevěné parkety, vyhřívaná dlažba v koupelně, francouzská okna, vestavěné skříně, zabudovaná originální světla, pračka, sušička, alarm, internet. Byt ve zvýšeném přízemí (dostatečně vysoko od úrovně ulice) poskytující maximální soukromí. Byt je vybaven nádobím. Nájemné plus poplatky. V blízkosti najdete park Vítkov a Parukářka. Nájem plus poplatky 4500 Kč.

  Modern apartment 2 + kk, 68 m2 with an interior design degree from Donlic can offer housing with the demand for quality, originality and tranquility. It is an apartment with a terrace in the courtyard in a residential building after complete reconstruction. The floors are wood floors, heated floors in the bathroom, French windows, fitted wardrobes, built the original lights, washer, dryer, alarm, internet. Apartment on the upper ground floor (high enough from the street level) providing maximum privacy. The apartment is equipped with kitchenware. Rent plus fees. In the nearby park Vítkov and Parukářka. Rental fee plus bills CZK 4000-4500 per month. 


  Řehořova, Žižkov, dispozice: 2+KK, plocha: 70 m², vlastnictví:Osobní

  Cena: Zeptejte se nás za měsíc

  Detail
  Obchodní prostory na pronájem, 128 m2, Na Výšinách, Praha 7 - Bubeneč

  INFO O CENĚ V RK / INFO ON PRICE AT REA

  Nabízíme na pronájem zajímavý nebytový prostor v suterénu domu, 128,4 m2, na ulici Na Výšinách, Praha 7 - Bubeneč. Prostor je vhodný pro obchod. Prošel částečnou rekonstrukcí. Má okna a vstup z ulice a okna do dvora. Prostor je ponechán ve stavu k úpravě pro budoucího nájemce (předpokládané úpravy: vytápění, doplnění elektroinstalace - zejména zásuvky, vybudování sociálního zázemí, prostor dle charakteru provozu rozčlenit příčkami, doplnit dveře,provést veškeré povrchové úpravy, tzn. podlahy, omítky, malby, obklady, dlažby). Stávající okna mají pevné zasklení. Doporučujeme vidět. Výše nájemného bude dohodnuto dle nabídky a vložené investice ze strany nájemce.

  Interesting offer for rent of a commercial space in the basement, 128.4 m2, on the street Na Výšinách, Prague 7 - Bubeneč. The space is suitable for a shop. Partially refurbished. It has windows and entrance from the street and the windows into the courtyard. Space is left in the state to adjust for future tenant (estimated works: heating, wiring additions - especially the sockets construction of sanitary facilities, room divided by walls, add doors, make any surface treatment, ie. floors, plastering, painting, tiling, paving). Existing windows have fixed glazing. We recommend to see it. The height of the rent will be set up by offer and the investment of the tenant. 


  Na Výšinách, Praha 7 - Bubeneč, plocha: 128 m²

  Cena: Zeptejte se nás za měsíc

  Detail
  Luxusní byt/studio, 100 m2, Malostranské náměstí, Praha 1 - Malá Strana

  Pronajato/rented

  Nabízíme na pronájem luxusní atypický byt/studio, 100 m2, ve 2.patře cihlového domu bez výtahu, na Malostranském náměstí, Praha 1 - Malá Strana. Byt je možné mít zařízený nebo bez nábytku. Současně je možné si byt pronajmout krátkodobě. Byt má plně vybavenou kuchyňskou linku včetně lednice, mrazáku, sporáku, myčky. Dále se skládá z atypického otevřeno prostoru. Vestavěné kříně. Koupelna se sprchou, WC. Bydlení přímo v centru Malé Strany, v blízkosti veškerá občanská vybavenost.

  We offer for rent luxury atypical apartment / studio, 100 m2, in the 2nd floor of a brick building with no elevator, on Malostranské Square, Prague 1 - Malá Strana. The apartment can be furnished or unfurnished. It is also possible to rent an apartment for a short time. The apartment has a fully equipped kitchen including a refrigerator, freezer, stove, dishwasher. It also consists of atypical open space. There are built-in wardrobes Bathroom with shower, WC. Living in the heart of Mala Strana, close to all amenities. 


  Malostranské náměstí, Praha 1 - Malá Strana, dispozice: 1+kk, plocha: 100 m², vlastnictví:osobní

  Cena: Zeptejte se nás za měsíc

  Detail
  Zařízený byt 1+1, 35 m2, Mojmírova, Praha 4 - Nusle

  Volné od 1.6.2016. Nabízíme na pronájem pěkný plně zařízený byt 1+1, 35 m2, ve zvýšeném přízemí (dostatečně vysoko nad zemí), na ulici Mojmírova, Praha 4 - Nusle. Byt se skládá ze vstupní chodby, pokoje s kuchyní a ložnice. V bytě je pračka se sušičkou, v kuchyni je mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice, nádobí, lednice, mrazák, trouba se sporákem. V koupelně je vana. TV a možnost možnost kabelového internetu za 300,-/měsíc. Byt je po rekonstrukci. Prohlídky jsou možné již nyní. Bydlení v klidné ulici, kousek od tramvaje a veškeré infrastruktury v okolí. Do centra cca 10 minut. Poplatky činí 2500 Kč. Doporučujeme.

  Available from 1.6.2016. We offer for rent a nice furnished apartment 1 +1, 35 m2, on the upper ground floor (high enough above the ground) on the street Mojmírova, Praha 4 - Nusle. The apartment consists of entrance hall, room with kitchen and bedroom. The apartment has a washer and dryer, kitchen with microwave, kettle, crockery, fridge, freezer, oven with stove. The bathroom has a tub. TV and cable internet option for 300 -/monthly. The apartment is renovated. Viewings are available now. Living in a quiet street, close to trams and all the infrastructure in the area. To the center it takes about 10 minutes. Fixed bills 2500 CZK. Recommended. 


  Mojmírova, Praha 4 - Nusle, dispozice: 1+1, plocha: 35 m², vlastnictví:osobní

  Cena: 8.500 Kč za měsíc

  Detail
  Pěkný zařízený byt 2+kk, 49 m2 se zahrádkou, Pavla Beneše, Praha 9 - Letňany

  Pěkný částečně zařízený byt 2+kk o velikosti 49 m2 se záhrádkou  30 m2 v přízemí novostavby, v ulici Pavla Beneše, Praha 9 - Letňany. Byt se skládá ze vstupní předsíně, nové moderní koupelny se sprchovým koutem a WC a dále pak pokoje se vybaveným kuchyňským koutem a částěčně oddělené ložnice s velkou postelí. Nedaleko od domu jsou obchody, restaurace. Poplatky činí 2.500,-Kč + el. Nedaleko autobusová zastávka Staré Letňany, 5 min. na metro Letňany. Nájemné plus poplatky 2500 CZK plus electricity. Doporučujeme.

  A nice partly furnished one bedroom apartment the size of 49 sqm with the garden 30 sqm on ground floor, on Pavla Beneše street, Prague 9 - Letňany. The apartment consists of entrance hall, new modern bathroom with shower and toilet, room with a new kitchenette and partly separatly bedroom with the large bed. The charges are 2.500 CZK + el. Near the house there are shops, restaurants. 5 min. By bus to the metro Letnany. The rental fee plus bills.  Recommended.


  Pavla Beneše, Praha 9 - Letňany, dispozice: 2+kk, plocha: 49 m², vlastnictví:osobní

  Cena: 10.500 Kč za měsíc

  Detail
  Byt 2+kk, 53m2, Branická, Praha 4 - Braník
   
  Nabízíme Vám pěkný zařízený byt 2+kk, 53m2, ve 3.p. cihl. domu bez výtahu, na ulici Branická, Praha 4 - Braník. Jedná se o útulně zařízený byt s ložnicí, obývacím pokojem s kuchyňskou linkou včetně lednice, mrazáku, sporáku, trouby, odsavače par, nádobí. Ve zrekonstruované koupelně je vana a toaleta. Ložnice je do boční klidné ulice. Výborná poloha u tramvajové a autobusové zastávky Přístaviště (do centra 12 minut). Veškerá občanská vybavenost v okolí, restaurace, bazén, obchody, sportovní vyžití podél Vltavy. K dispozici sklep. Parkování přímo před domem. Doporučujeme.

  Branická, Praha 4 - Braník, dispozice: 2+kk, plocha: 53 m², vlastnictví:osobní

  Cena: 11.000 Kč za měsíc

  Detail
  Byt 3+kk, 85 m2, Praha 8 - Kobylisy, Na Pecích

  Nabízíme na pronájem pěkný nezařízený byt 3+kk s balkonem do zahrady, o velikosti 85 m2, v 1. patře rodinného domu bez výtahu. Byt se skládá ze vstupní chodby, 2 ložnic (u jedné ložnice se nachází prostorná šatna) a pokoje s kuchyní s vestavěnou kuchyňskou linkou. Na podlaze jsou nové plovoucí podlahy, PVC a dlažba. Koupelna s vanou a WC. Parkování v ulici před domem. Klidné bydlení s výborným spojením do centra. Pěšky 5 min. na metro Kobylisy. Doporučujeme.

  We offer for rent furnished apartment 3+kk with balcony, the size of 85 sqm, in the 1th floor without a lift in the family house. The apartment consists of a entrance hallway, 2 bedrooms (one bedroom has dressing room), living room with kitchen with built-in kitchen. The floors are new floating floors, PVC and tiles. The bathroom has a bathtube, toilet. Parking on the street in front of the building. Quite living nearly the metro Kobylisy. Recommended.  Praha 8 - Kobylisy, Na Pecích, dispozice: 3+kk, plocha: 85 m², vlastnictví:osobní

  Cena: 12.000 Kč za měsíc

  Detail
  Zařízený půdní byt 2+kk, 50m2, Žitomírská, Praha 1 - Vršovice

  Pronajato/Rented 

  Nabízíme k pronájmu plně zařízený podkrovní byt 2+kk, 50m2, ve 4.patře cihl.domu s výtahem na ulici Žitomírská, Praha 10 - Vršovice. Byt se skládá ze vstupní chodby, ložnice, obývacího pokoje, kuchyňského koutu, který je zařizený lednicí, pračkou, sporákem, troubou, nádobím, varnou konvicí. TV, internet. Pěkný výhled na Vršovice. Koupelna se sprchovým koutem, bidetem, WC. Na podlaze je plovoucí podlaha, dlažba. Byt je možné pronajímat krátkodobě i dlouhodobě. Volný ihned. Bezpečnostní dveře. Parkování na ulici bez modré zóny. Nedaleko tramvaj č.4, 22 (5 minut na I.P.Pavlova). Poplatky činí 2.500 Kč, vodné 200 Kč na 1 osobu, převod elektřiny a plynu.

  We offer for rent a fully furnished studio apartment 2 + kk, 50m2, on the 4th floor with elevator of brick building on Žitomírská Street, Prague 10 - Vršovice. The apartment consists of entrance hall, bedroom, living room, kitchenette, which is furnished with refrigerator, washing machine, stove, oven, dishes, tea kettle. TV, internet. Nice view of Vrsovice. Bathroom with shower, bidet, WC. The floor is a floating floor and tiles. The apartment can be rented short or long term. Available immediately. Security doors. Parking on the street without the blue zone. Near the tram No.4, 22 (5 minutes at IP Pavlova). Service charges are 2,500 CZK, 200 CZK water per 1 person - transmission of electricity and gas.


  Žitomírská, Praha 10 - Vršovcie, dispozice: 2+kk, plocha: 50 m², vlastnictví:osobní

  Cena: 12.000 Kč za měsíc

  Detail
  Pěkný částečně zařízený byt 3+1, 75 m2, Novodvorská, Praha 4

  Volné od 1.4.2016. Pronájem částečně zařízeného bytu o dispozici 3+1 s obytnou plochou 75 m2. Nemovitost se nachází v přízemí panelového domu s výtahem. Dům po rekonstrukci. Byt se skládá ze vstupní předsín, třech samostatných pokojů, kuchyně s kuchyňskou linkou, koupelny se sprchovým koutem a  toaletou. Blízko se nachází autobusová zastávka Jílovská. V blízkosti veškerá občanská vybavenost. V docházkové vzdálenosti obchodní centrum Novodvorská Plaza. Nájem plus služby 3500 Kč plus elektřina. Doporučujeme.

  Available from 1.4.2016. A nice partly furnished 3+1 of the size of 75 sqm, on the ground floor of the panel building with the lift. The house is after reconstruction. The apartment consists of entrance hall,  bathroom with shower and toilet, kitchen, 3 separatly rooms. Near the house there are bus stop Jílovská. Near the house there are shops, restaurants (Novodvorská Plaza). The rental fee plus bills 3500 CZK plus electricity. Recommended. 


  Novodvorská, Praha 4, dispozice: 3+1, plocha: 75 m², vlastnictví:osobní

  Cena: 12.500 Kč za měsíc

  Detail
  Zařízený byt 1+1, 52m2, Na Bojišti, Praha 2 - Nové Město

  Volné od 1.7.2016. Nabízíme na pronájem pěkný zařízený byt 1+1, 52 m2, v 1.patře (2.N.P.) cihlového domu s výtahem. Byt se skládá ze vstupní chodby, koupelny s pračkou, sprchou, WC je vedle bytu na chodbě, pouze pro tento byt. Kuchyně s vestavěnou kuchyňskou linkou (lednice, mrazák, sporák, myčka, nádobí, mikrovlnná trouba), patro na spaní, obývací pokoj s rozkládací pohovkou. V bytě je přípojka UPC, telefonu. Na podlaze jsou parkety, dlažba. Jedná se o klidnou ulici v blízkosti metra I.P.Pavlova, Karlova náměstí. Možnost krátkodobého pronájmu - cena je závislá na délce pronájmu. Nájem plus záloha na služby 2500 Kč.

  Available from 1.7.2016. We offer for rent a nice furnished apartment 1+1, 52 m2 in 1rst floor (2nd aboveground floor) of brick building with an elevator. The apartment consists of entrance hallway, bathroom with washing machine, shower, toilet is next to the apartment in the corridor just for this flat. There is built-in fridge, freezer, stove, dishwasher, dishes, microwave oven in the kitchen, a floor for sleeping, living room with sofabed. The apartment has a connection UPC and phone. The floors are parquet, tiles. It is a quiet street near the IP Pavlova metro station, the Charles Square. 


  Na Bojišti, Praha 2 - Vinohrady, dispozice: 1+1, plocha: 52 m², vlastnictví:osobní

  Cena: 14.000 Kč za měsíc

  Detail
  Zařízený byt 2+kk, 50m2, Žitomírská, Praha 10 - Vršovice

  Pronajato/Rented 

  Nabízíme k pronájmu plně zařízený byt 2+kk, 50m2, ve 4.patře cihl.domu s výtahem na ulici Žitomírská, Praha 10 - Vršovice. Byt se skládá ze vstupní chodby, komory, ložnice, obývacího pokoje a kuchyňského koutu, který je zařizený lednicí, pračkou, sporákem, troubou, nádobím, varnou konvicí. TV, internet. Pěkný výhled na Vršovice. Koupelna se sprchovým koutem, bidetem, WC. Na podlaze je plovoucí podlaha, dlažba. Byt je možné pronajímat krátkodobě i dlouhodobě. Volný ihned. Parkování na ulici.

  We offer for rent a fully furnished apartment 2 + kk, 50m2, on the 4th floor with elevator in the brick building, on Žitomírská street, Prague 10 - Vršovice. The apartment consists of entrance hall, chamber, bedroom, living room and kitchen which is equiped with refrigerator, washing machine, stove, oven, dishes, tea kettle. TV, internet. Nice view of the Vrsovice. Bathroom with shower, bidet, WC. The floor is floating floor and tiles. The apartment can be rented short term and long term. Available immediately. Parking on the street.


  Žitomírská, Praha 10 - Vršovcie, dispozice: 2+kk, plocha: 50 m², vlastnictví:s.r.o.

  Cena: 14.000 Kč za měsíc

  Detail
  Byt 1+kk, 33,6m2, Liliová, Praha 1 - Staré Město

  Dovolujeme si Vám nabídnout pěkný zařízený byt 1+kk o velikosti 33,6m2, který se nachází ve 3.patře unikátní rezidence v ulici Liliová, Praha 1 - Staré Město. Byt se nabízí kompletně zařízen nábytkem a veškerými spotřebiči. V koupelně je pračka, sprchový kout, v obývacím pokoji LCD televize, internet, satelit, kávovar, toustovač, sklokeramická deska, trouba, lednice. Byt je vybaven lůžkovinami a nádobím. Volný ihned. Výhodná lokalita v centru města. V budově je recepce a celý objekt je velmi bezpečný. Možné zajistit pravidelný úklid. Navíc oblast je naprosto klidná bez hluku aut. Poplatky činí 5500 Kč. 

  We offer nice furnished apartment 1 + kk of 33.6 square meters, located on the 3rd floor with an elevator of a unique residence in Liliová Street, Prague 1 - Old Town. The apartment is offered fully furnished with all appliances. The bathroom has a washing machine, shower, living room, LCD TV, internet, satellite TV, coffee maker, toaster, stove, oven, refrigerator. The apartment is equipped with beddings and utensils. Conveniently located in the city center. The building has a reception and the whole building is very safe. Additionally, the area is completely quiet without the noise of cars. Monthly service amounts to CZK 5,500. The price includes internet and SAT. 

   


  Liliová, Praha 1 - Staré Město, dispozice: 1+kk, plocha: 33 m², vlastnictví:osobní

  Cena: 15.000 Kč za měsíc

  Detail
  Zařízený byt 1+kk, 37m2, Liliová, Praha 1 - Staré Město

  Dovolujeme si Vám nabídnout pěkný zařízený byt 1+kk o velikosti 37,4m2, který se nachází v unikátní rezidence v ulici Liliová, Praha 1 - Staré Město. Byt se nabízí kompletně zařízen nábytkem a veškerými spotřebiči. V koupelně je pračka, sprchový kout, v obývacím pokoji LCD televize, internet, satelit, kuchyňka s kávovarem, toustovačem, sklokeramická deska, trouba, lednice. Byt je vybaven lůžkovinami a nádobím. Volný ihned. Výhodná lokalita v centru města. V budově je recepce a celý objekt je velmi bezpečný. Ulice je naprosto klidná bez hluku aut. Možnost úklidu bytu a snídaní s donáškou přímo do bytu. Nájem plus poplatky 5500 Kč.

  We offer you very nice and fully furnished apartment 1+kk, 37,4m2, which is situated in the unique residence in Liliova street, in Old Town. The apartment has small kitchen fully equiped with all appliances, washing machine, furniture, TV, internet, SAT, beddings. Bathroom is with shower corner. In the building there is reception and art gallery. There is possibility of cleaning and breakfast service to the room. Highly recommend it.  Service charges 5500 CZK.


  Liliová, Praha 1 - Staré Město, dispozice: 1+kk, plocha: 37 m²

  Cena: 15.000 Kč za měsíc

  Detail
  Zařízený byt 2+1, 70 m2, Sudoměřská, Praha 3 - Žižkov

  Volný od 28.5.2016. Nabízíme na pronájem pěkný zařízený byt po kompletní rekonstrukci, o velikosti 2+1, 70 m2, ve 2.patře cihlového domu bez výtahu, na ulici Sudoměřská, Praha 3 - Žižkov. Byt se skládá ze vstupní chodbičky, samostatné kuchyně s jídelnou a vestavěnými spotřebičí: sporákem, lednicí, mrazákem, myčkou, mikrovlnnou troubou, nádobí. Obývací pokoj s TV. Ložnice má samostatný vstup z chodby. Další dvě místnosti jsou průchozí. Internetová přípojka, satelit, nádobí, pračka, ložní prádlo k dispozici. Koupelna se sprchovým koutem, WC. Volné ihned. Bydlení přímo u Flory. Doporučujeme.

  AVAILABLE FROM 28.5.2016. We offer for rent a nice furnished apartment after complete reconstruction, 2 +1, 70 m2, on the 2nd floor without elevator, Sudoměřská on the street, Prague 3 - Zizkov. The apartment consists of entrance hall, separate kitchen with dining area and built-in appliances: stove, refrigerator, freezer, dishwasher, microwave, dishes. Living room with TV. The bedroom has a separate entrance from the hallway. The other two rooms are interconnecting. Internet connection, satellite TV, washer, washing machine, bed linen available. Bathroom with shower, WC. Available immediately. Living near Flory. Recommended.


  Sudoměřská, Praha 3 - Žižkov, dispozice: 2+1, plocha: 70 m², vlastnictví:osobní

  Cena: 15.000 Kč za měsíc

  Detail
  Zařízený byt 2+kk, 49 m2, Ševčíkova, Praha 3 - Žižkov

  Volné od 22.6.2016. Nabízíme na dlouhodobý pronájem pěkný plně zařízený byt 2+kk, 49 m2, ve 2.patře cihlového domu s výtahem, na ulici Ševčíkova, Praha 3 - Žižkov. Byt se skládá ze vstupní chodby s vestavěnou skříní, malou komorou, samostatným WC. Dále se vstoupí do obývacího pokoje s kuchyňskou linkou (vestavěné spotřebiče:lednice, myčka, dvouvařič, mikrovlnná trouba nádobí) - pohovka (není rozkládací), TV, pracovní stůl. Ložnice má vstup do koupelny s velkou sprchou, pračkou a šatnou. Byt je plně vybavený včetně lůžkovin a ručníků. Na podlaze jsou parkety a dlažba. Přípojka internetu. Elektroměr a plynoměr se převede na nájemce. 5 minut na metro Jiřího z Poděbrad a na tramvaj. Veškerá občanská vybavenost v okolí. Poplatky 1500 Kč/ osoba/ měsíc. Doporučujeme.

  Avalaible from 22.6.2016. We offer for long-term rent nice fully furnished apartment 2 + kk, 49 m2, on the 2nd floor of brick house with an elevator on the street Ševčíkova, Prague 3 - Zizkov. The apartment consists of entrance hall with built-in closet, a small pantry, separate WC. The living room has a kitchen (appliances: refrigerator, dishwasher, microwave oven, dishes) - sofa (not sofa bed), TV, work desk. The master bedroom has access to the bathroom with a large shower, washing machine and walk-in closet. The apartment is fully furnished including bedding and towels. On the floor there are parquets and tiles. Internet connection. The elctrometer and gas meeter is transferred on the tenant. 5 minutes to metro station Jiřího z Poděbrad and tram. Bills 1500 CZK/ person/ month. Recommended. 


  Ševčíkova, Praha 3 - Žižkov, dispozice: 2+kk, plocha: 49 m², vlastnictví:osobní

  Cena: 16.000 Kč za měsíc

  Detail
  Zařízený byt 3+kk, 76m2, Žitomírská, Praha 10 - Vršovice

  Nabízíme na pronájem byt po celkové rekonstrukci v cihlovém domě ve Vršovicích. Byt se nachází ve 3.patře domu s výtahem. Skládá se ze vstupní chodby, koupelny s vanou, WC, bidetem. Dva pokoje se šatnou, obývací pokoj s kuchyňským koutem. Na podlaze je pěkná plovoucí podlaha a dlažba. K bytu je možné využít sklep. Parkování je možné na ulici – oblast bez modré zóny. Kousek na tramvaj Vršovické náměstí a autobus. Do centra jezdí přímá tramvaj 22. Veškerá infrastruktura v okolí. Heroldovy sady kousek od domu. Poplatky činí 2600 Kč plus voda 250 Kč/1 os.+plyn a elektřina.Doporučujeme.

  We offer to rent an apartment after reconstruction in a brick house in Vršovice. The apartment is located on the 3rd floor with elevator. It consists of an entrance hallway, bathroom with bath, toilet, bidet. Two rooms with cloakroom, living room with kitchenette. The floor is nice floating floor and tiles. Possibility to use the cellar. Parking is available on the street - an area without blue line. Near the tram and bus stop. To the center goes a direct tram 22. All infrastructure in the area. Park-Heroldovy Sady sis close to the house. Recommended.


  Žitomírská, Praha 10 - Vršovcie, dispozice: 3+kk, plocha: 71 m², vlastnictví:osobní

  Cena: 18.000 Kč za měsíc

  Detail
  Zařízený mezonetový byt 4+kk, 99 m2, Žitomírská, Praha 10 - Vršovice

  Pronajato/Rented 

  Nabízíme na pronájem pěkný zařízený mezonetový byt 4+kk, 99 m2, v 5.patře cihlového domu s výtahem. Přízemí bytu se skládá ze vstupní chodby, obývacího pokoje s TV, kuchyně s lednicí, mrazákem, pračkou, mikrovlnnou troubou, nádobí, odsavač par, vedle je spíž, dále koupelna. První patro bytu má tři samostatné ložnice (2 ložnice s manželskou postelí a 1 ložnice s menší postelí), dále pak koupelna se sprchou a WC. Byt má přípojku internetu a elektrické topení. Nájemné plus poplatky 2200+elektřina+voda 200 Kč/osoba. Parkování je přímo před domem (bez modré zóny). Kousek od domu je tramvaj Vršovické náměstí (tram 4 a 22), obchody a restaurace. Na I.P.Pavlova cca 10 minut. Volné ihned.

  We offer for rent a nice furnished duplex apartment 4 + kk, 99 m2, on the 5th floor of a brick building with an elevator. Ground floor of the apartment comprises of entrance hall, living room with TV, kitchen with fridge, freezer, washing machine, microwave, dishwasher, hood, next to the pantry, as well as a bathroom. The first floor of the apartment has three bedrooms (2 bedrooms with double bed and 1 bedroom with a small bed), then the bathroom. The apartment has internet connection and electric heating. Parking is directly in front of the house (without the blue zone). Not far away from the tram stop Vršovické náměstí(tram 4 and 22), shops and restaurants. The I.P.Pavlova is bout 10 minutes. Available immediately. 


  Žitomírská, Praha 10 - Vršovice, dispozice: 4+kk, plocha: 99 m²

  Cena: 19.000 Kč za měsíc

  Detail
  Zařízený designový byt 2+kk, 68m2, Řehořova, Prague 3 - Žižkov

  Volné od bžezna 2016.Nabízíme na pronájem pěkný zařízený byt 2+kk, 68m2, ve zvýšeném přízemí novostavby na ulici Řehořova, Praha 3 - Žižkov. Jedná se byt se vstupní chodbou, komorou a pračkou, obývacím pokojem s kuchyňskou linkou (lednice, mrazák, myčka, mikrovlnná trouba), TV, internetová přípojka, ložnice se vstupem na terasu, která je otočená do vnitrobloku. Koupelna má sprchový kout, WC. Zálohy na služby 4.500 Kč. Doporučujeme.

  Available from March 2016. Very nice furnished apartment 2 + kk from design studio DONLIC, 68 m2, on the above ground floor of new buildings on the street Řehořova, Prague 3 - Zizkov. It is flat with entrance hall, small storage with washing machine, living room with kitchenette (fridge, freezer, dishwasher, microwave), TV, internet access, bedroom with access to terrace, which is rotated into the courtyard. The bathroom has a shower and toilet. Service charges are 4.500 CZK. Recommended.


  Řehořova, Praha 3 - Žižkov, dispozice: 2+kk, plocha: 68 m², vlastnictví:osobní

  Cena: 20.000 Kč za měsíc

  Detail
  Luxusní byt 2+kk, 65 m2, Staropramenná, Praha 5 - Smíchov

  Pronajato/Rented 

  Nabízíme na pronájem zařízený luxusní byt, 65 m2, ve 3.patře cihlové novostavby s výtahem. Byt se skládá ze vstupní chodby, dále pak obývacího pokoje s kuchyňskou linkou (lednice, mrazák, myčka, odsávač par), ložnice, koupelny s vanou a sprchou a samostatného WC. Na podlaze jsou dřevěné podlahy. Byt má bezpečnostní dveře. Protihluková okna, videotelefon, internet a sklep (2 m2). Na fotkách je byt zatím částečně zařízený. Do konce června bude zařízen plně. Bydlení přímo u Anděla, metra a veškeré infrastruktury v okolí. Nájem plus služby. Doporučujeme.

  We offer very nice furnished one bedroom apartment, 65 m2, in Staropramenná street, in the 3rd floor in the brick building with an elevator. The apartment consits of the living room with the fully fitted kitchen, further one bedroom, one bathroom with shower, toilet and separate toilet available. On the floor there are wooden floors. There are security door and soundproof windows, intercom and internet. On the pictures the apartment is partly furnished. It will be furnished by the end of June. A cellar available. Living next to the metro station, trams and shopping mall Andel. The street is very quiet. The rental fee plus bills. ecommended. 


  Staropramenná, Praha 5 - Smíchov, dispozice: 2+kk, plocha: 65 m², vlastnictví:osobní

  Cena: 20.000 Kč za měsíc

  Detail
  Studio, 32m2, Ostrovní, Praha 1 - Nové Město

  Dovolujeme si Vám nabídnout plně zařízené studio přímo v centru města na ulici Ostrovní, Praha 1 - Nové Město. Studio se skládá z obývacího pokoje s komfortním rozkládacím lůžkem pro 2 osoby, plně vybavená kuchyňská linka zn. Alno s vestavnými spotřebiči Bosch, sklokeramická deska, myčka, mikrovlnná trouba, varná konvice, kávovar; koupelna s umyvadlem, vanou a skleněnou zástěnou, příprava pro pračku, závěsné wc; WiFi internet, SAT TV, LCD televize, klimatizace, trezor, žehlička, žehlicí prkno, fén. Jedná se o kvalitní byt přímo v centru města za Národním divadlem, v blízkosti je nábřeží, Václavské náměstí, metro Národní třída, tramvajové spojení, obchody, restaurace. Celý ulice je klidná. Dům je zrekonstruovaný a disponuje recepcí. V ceně pronájmu je zahrnuto veškeré vybavení, wi-fi internetové připojení, satelitní TV, služby denní recepce v pracovní dny, úklid apartmánu s výměnou koupelnového textilu a ložního prádla 1x týdně, technická údržba, odvoz odpadu. Poplatky činí 5000 Kč. Možnost krátkodobého i dlouhodobého pronájmu. 

   


  Ostrovní, Praha 1 - Nové Město, dispozice: Studio, plocha: 32 m², vlastnictví:firma

  Cena: 22.000 Kč za měsíc

  Detail
  Zařízený byt 2+kk, 55m2, Polská, Praha 2 - Vinohrady

  Pěkný plně zařízený byt 2+kk s balkonem, 55m2, v 1.patře cihl. domu s výtahem, na ulici Polská, Praha 2 - Vinohrady. Byt se skládá ze vstupní chodby, obývacího pokoje s kuchyňským koutem, ložnicí, mramorové koupelny a WC. TV, internet, SAT, pračka, bezpečnostní dveře. Na podlaze jsou parkety, dlažba. Volné ihned. Společná zahrada. Parkování přímo před domem na hlídaném parkovišti za 4500,-Kč měsíčně. Volné ihned.

  Fully furnished apartment 2+kk, 55m2, in the 1rst floor of brick building with an elevator, street Polská, Prague 2 - Vinohrady. There is small entry, built-in-kitchen, balcony, bedroom, marmor bathroom with shower. TV, internet, SAT, washing machine, security door. Parquets and tiles on the floor. Common garden for use. Parking on the street or in front of the house on the security parking for 4.500 CZK. Available now.


  Polská, Praha 2 - Vinohrady, dispozice: 2+kk, plocha: 55 m², vlastnictví:osobní

  Cena: 22.000 Kč za měsíc

  Detail
  Zařízený byt 1+1, 58 m2, Havlíčkova, Praha 1 - Nové Město

  MOŽNOST KRÁTKODOBÉHO I DLOUHODOBÉHO PRONÁJMU 

  Nabízíme na pronájem pěkný zařízený apartmán 1+1, 58 m2, v 1.patře cihlového domu, na ulici Havlíčkova, Praha 1 - Nové Město. Byt se skládá z místnosti s kuchyňskou linkou (dvouvařič, mikrovlnná trouba, varná konvice, kávovar, nádobí), pokoje s postelí a obývacím prostorem. Součástí bytu je LCD TV, internetové připojení, pračka, lůžkoviny. Koupelna má sprchový kout, WC. Je možné byt pronajmout na krátkodobý a dlouhodobý pronájem. Poplatky činí 3000 Kč. 

  We offer for rent a nice furnished apartment 1+1, 58 m2, 1st floor brick house, on the street Havlíčkova, Prague 1 - New Town. The apartment consists of a room with kitchenette (cooker, microwave oven, electric kettle, coffee maker, dishes), room with a master bed and living area. The apartment has LCD TV, internet access, washing machine, beddings. The bathroom has a shower, toilet. It can be rented for short and long term lease.  The service charges are 3000 CZK. 


  Havlickova, Praha 1 - Nové Město, dispozice: 1+1, plocha: 58 m², vlastnictví:osobní

  Cena: 22.000 Kč za měsíc

  Detail
  Pronájem, byt 3+kk, 100 m², U Zvonařky, Praha 2 - Vinohrady

  Volný od 1.3.2016.Prohlídky možné od 25.2.2016.Pěkný  plně zařízený byt 3+kk, 100m2 se dvěma balkony v rezidenci Zvonařka. Byt se nachází ve 2. patře cihl. domu s výtahem. Část bytu má krásný výhled na Prahu a část do rezidence. Obě ložnice jsou samostatné. Kuchyně (lednice, myčka, sporák, trouba) s obývacím pokojem, a balkonem, velká vstupní chodba, koupelna s vanou a pračkou, WC samostatné. V rezidenci je bazén s volným vstupem, hlídací služba, garáž v ceně, v bytě alarm s možností připojení na PCO (za poplatek). Bydlení u Náměstí Míru, I.P.Pavlova. Poplatky za služby činí 6.000 Kč plus převod elektroměru na nájemce.

  Available from 1.3.2016. The viewings from 25.2.2016.Nice fully furnished apartment 3 + kk, 100 m2 with two balconies in residence Zvonařka. The apartment is located on the 2nd floor in the brick building. Part of the apartment has a beautiful view to the city and part to the residence. Both bedrooms are separated. The kitchen is (fridge, dishwasher, stove, oven) with a living room, a balcony, a large entrance hall, bathroom with bathtub and washing machine, separate toilet. The residence has a swimming pool, security service, garage included in the rent, alarm connected to the alarm PCO (for extra payment). Living in next to Náměstí Míru, Square I.P.Pavlova, metro station I.P.Pavlova, green metro line and very closeby to the centre (even by walk). Services are CZK 6,000 plus electricity transfer.


  U Zvonařky, Vinohrady, dispozice: 3+KK, vlastnictví:Osobní

  Cena: 23.000 Kč za měsíc

  Detail
  Luxusní byt 2+kk, 56m2, Liliová, Praha 1 - Staré Město

   Pronajato/rented

  Nabízíme na pronájem nadstandartní byt 2+kk, 56m2, ve 3.patře cihl.domu s výtahem na ulici Liliová, Praha 1 - Staré Město. Jedná se o byt v residenci s recepcí, galerií. Byt se skládá ze vstupní chodby, ložnice s vestavěnou skříní, obývacího pokoje s plně vybavenou kuchyní. Koupelna má vanu, bidet, WC. Pračka, satelit, internet v ceně. Okna směřují do pěkného a tichého vnitrobloku. Volné ihned. Možné krátkodobé pronájmy. Poplatky činí 7.000 Kč.

  We offer a luxury apartment for rent 2 + kk, 56m2, on the 3rd floor with elevator in the brick building,  Liliova street, Prague 1 - Old Town. This is an apartment in residence with reception and art gallery. The apartment consists of entrance hall, bedroom with wardrobes, living room with fully equipped kitchen. The bathroom has a bathtube, bidet, WC. Washing machine, TV, internet included. The windows face into a nice and quiet courtyard. Available immediately. Possible short-term rentals. Service charges are 7.000 CZK.


  Liliová, Praha 1 - Staré Město, dispozice: 2+kk, plocha: 56 m², vlastnictví:osobní

  Cena: 25.000 Kč za měsíc

  Detail
  Zařízený byt 2+kk, 48,5 m2, Liliová, Praha 1 - Staré Město

  volné od března 2016.Plně zařízený byt 2+kk, 48,5 m2, v 1.patře (2.N.P.) cihlového domu s výtahem po kompletní rekonstrukci na s výtahem, ulici Liliová, Praha 1 - Staré Město. Byt se skládá ze vstupní chodby, obývacího pokoje s moderním a plně vybaveným kuchyňským koutem (lednice, mrazák, myčka, sporák), ložnice, koupelny s WC, vanou, pračkou a sušičkou. V bytě je LCD TV, DVD, satelit a internet. V domě je 24-hodinová recepce. Možnost sjednat úklid za poplatek. V domě je kamerový systém, galerie a velmi klidné prostředí. Na podlaze jsou parkety a dlažba. Parkování je možné na Betlémském náměstí nebo v Rudolfinu. Poplatky poplatky 7500 Kč+elektřina. Volné ihned.

  Available from March 2016. Fully furnished apartment 2 + kk, 489,5 m2, in the 1st floor (2.NP) of brick building after a complete reconstruction with an elevator on the street Liliová, Prague 1 - Old Town. The apartment consists of an entrance hall, living room with a modern and fully equipped kitchenette (fridge, freezer, dishwasher, stove), bedroom, bathroom with toilet, bathtub, washing machine and dryer. The apartment has an LCD TV, DVD, satellite and the Internet. The house has a 24-hour reception. Possibility to arrange a cleaning lady for extra payment. The building has a camera system, art gallery. On the floor there are parquets and tiles. Parking is available on Betlémské náměstí or at the Rudolfinum. Available immediately. 


  Liliová, Praha 1 - Staré Město, dispozice: 2+kk, plocha: 48 m², vlastnictví:osobní

  Cena: 25.000 Kč za měsíc

  Detail
  Luxusně zařízený byt 2+1, 68 m2, Truhlářská, Praha 1 - Nové Město

  Pronajato/Rented 

  Pěkný nově zařízený byt 2+1, 68 m2, ve 3. patře cihlového domu s výtahem, na ulici Truhlářská, Praha 1 – Nové Město. Byt se skládá ze vstupní chodby s věšákem, samostatného WC, komory s pračkou, trezorem a sušákem, ložnice se šatnou a mramorovou koupelnou (vana), dále obývacího pokoje s TV, satelitem, internetem a samostatné kuchyně včetně lednice, mrazáku, sporáku, trouby, kávovaru Nespresso, nádobí, tousteru, myčky. Jedná se o velmi pěkně zařízený byt. Možnost krátkodobého pronájmu také. Cena za krátkodobý pronájem na vyžádání. Správce přímo v domě. Nájemné plus poplatky cca 8000 Kč. Doporučujeme.

  Very nice fully furnished apartment 2+1, 68 m2, in the 3rd  floor of brick building with an elevator, on the street Truhlářská, Prague 1 – New Town. The apartment consists of entrance hall with clothes rack, separate toilet, storage with washing machine, safebox, bedroom with closet and marble bathroom (bathtube), living room with TV, satellite, internet and separate kitchen including fridge, freezer, stove with oven, coffee machine, dishes, toaster, dishwasher. Living just next to Palladium Shopping Mall and Namesti republiky. It is possible to rent the apartment for short-term lease (less than 1 year) - price is on request. The rental fee plus bills 8.000 CZK. Highly recommended! 


  Truhlářská, Praha 1 - Nové Město, dispozice: 2+1, plocha: 68 m², vlastnictví:osobní

  Cena: 25.000 Kč za měsíc

  Detail
  Plně zařízený byt 2+kk, 50m2, Polská, Praha 2 - Vinohrady

  Pěkný plně zařízený byt 2+kk s balkonem, 50m2, v 4.patře cihl. domu s výtahem, na ulici Polská, Praha 2 - Vinohrady. Byt se skládá ze vstupní chodby, obývacího pokoje s kuchyňským koutem, ložnicí, mramorové koupelny a WC. TV, internet, SAT, pračka, bezpečnostní dveře. Na podlaze jsou parkety, dlažba. Volné ihned. Společná zahrada. Parkování přímo před domem na hlídaném parkovišti za 4.500,-Kč měsíčně. Volné ihned.

  Fully furnished apartment 2+kk, 50m2, in the 4th floor of brick building with an elevator, street Polská, Prague 2 - Vinohrady. There is small entry, built-in-kitchen, balcony, bedroom, marmor bathroom with shower. TV, internet, SAT, washing machine, security door. Parquets and tiles on the floor. Common garden for use. Parking on the street or in front of the house on the security parking for 4.500 CZK. Available now.


  Polská, Praha 2 - Vinohrady, dispozice: 2+kk, plocha: 50 m², vlastnictví:osobní

  Cena: 26.000 Kč za měsíc

  Detail
  Plně zařízený byt 2+kk, 50m2, Polská, Praha 2 - Vinohrady

  Pěkný plně zařízený byt 2+kk s balkonem, 50m2, v 4.patře cihl. domu s výtahem, na ulici Polská, Praha 2 - Vinohrady. Byt se skládá ze vstupní chodby, obývacího pokoje s kuchyňským koutem, ložnicí, koupelna se sprchou a WC. TV, internet, SAT, pračka, bezpečnostní dveře. Na podlaze jsou parkety, dlažba. Volné ihned. Společná zahrada. Parkování přímo před domem na hlídaném parkovišti za 4.500,-Kč měsíčně. Volné ihned.

  Fully furnished apartment 2+kk, 50m2, in the 4th floor of brick building with an elevator, street Polská, Prague 2 - Vinohrady. There is small entry, built-in-kitchen, balcony, bedroom, bathroom with shower. TV, internet, SAT, washing machine, security door. Parquets and tiles on the floor. Common garden for use. Parking on the street or in front of the house on the security parking for 4.500 CZK. Available now.


  Polská, Praha 2 - Vinohrady, dispozice: 2+kk, plocha: 50 m², vlastnictví:osobní

  Cena: 26.000 Kč za měsíc

  Detail
  Zařízený byt 3+kk, 90 m2, Na Bojišti, Praha 2 - Nové Město

  Volné od 1.7.2016. Kousek do I.P. Pavlova a centra města nabízíme na pronájem pěkný plně zařízený byt 3+kk, 90 m2, v 5.patře cihlového domu s výtahem, na ulici Na Bojišti, Praha 2 - Nové Město. Byt se skládá z obývacího pokoje s novým kuchyňským koutem IKEA (lednice, mrazák, veškeré nádobí, kávovar, toaster, sporák, odsavač par), LCD TV, pračka, 2 samostatných ložnic, samostatného WC, koupelny s vanou. Klimatizace. Z oken je pěkný výhled na Prahu. Nájemné plus poplatky 4000 Kč. Doporučujeme!

  Available from 1.7.2016.Closeby to I.P. Pavlova and the city center, we offer for rent nice fully furnished apartment 3 + kk, 90 m2, on the 5th floor of the brick house with an elevator, on the street Na Bateriích, Prague 2 - New Town. The apartment consists of a living room with a new IKEA kitchen (fridge, freezer, all utensils, coffee maker, toaster, oven, hood), LCD TV, washing machine, 2 separate bedrooms, separate toilet, bathroom with tub. Air conditioning. The windowa do have a nice view of the city. Rental fee plus bills 4000 CZK. Recommended! 


  Na Bojišti, Praha 2 - Nové Město, dispozice: 3+kk/2 ložnice, plocha: 90 m², vlastnictví:Osobní

  Cena: 26.000 Kč za měsíc

  Detail
  Luxusní zařízený apartmán 2+kk, 57 m2, U Obecního Dvora, Praha 1 - Staré Město

  U Staroměstského náměstí nabízíme na krátkodobý pronájem plně zařízený exluzivní byt 2+kk, 57 m2, v 1.patře (2. N.P.) cihlového domu, na ulici U Obecního Dvora, Praha 1 - Staré Město. Byt se skládá ze vstupní chodby s moderní kuchyňskou linkou s vestavěnými spotřebiči - lednicí, mrazákem, myčkou, sklokeramickou deskou, troubou, kávovarem, veškerým nádobím, rychlovarnou konvicí, dále pak ložnice s kvalitní postelí a obývacího pokoje. Byt má LCD TV, wifi internet, satelit, krb. Koupelna má vanu a toaletu. Ložní prádlo a ručníky jsou k dispozici. V bytě je podlahové a plynové topení. Nabízíme možnost pronájmu po dnech, týdnech, 1 měsíci, několik měsíců. Pro 2-4 osoby maximálně. Pro více informací k ceně se nám neváhejte ozvat. Nájem plus služby. Doporučujeme.

  Next to the Old Town Square We can offer a short term rental of fully furnished exclusive apartment 2 + kk, 57 m2, in the 1st floor (2nd above ground floor), in the brick building, on the street U Obecního Dvora, in lovely Old Town. The apartment consists of an entrance hall with a modern kitchen with quality appliances - fridge, freezer, dishwasher, stove, oven, coffee maker, all utensils, kettle, further bedroom with high quality bed and living room. The apartment has a LCD TV, wifi internet, satellite TV, fireplace. The bathroom has a bath and a toilet. Bed linen and towels are provided. There is an floor heating and gas heating. Possibility to rent for days, weeks, 1 month and maximum a couple of months. For more information on the price do not hesitate to contact us. Suitable for maximum 2-4 persons. Rental fee plus bills. Recommended. 


  U Obecního Dvora, Praha 1 - Staré Město, dispozice: 2+kk/1 bedroom, plocha: 57 m², vlastnictví:osobní

  Cena: 30.000 Kč za měsíc

  Detail
  Luxusní zařízený byt 3+kk, 85 m2 s balkonem, Trojická, Praha 2 - Nové Město

  Pronajato/Rented 

  Nabízíme na pronájem pěkný zařízený byt 3+kk s balkonem 7m2, 85 m2, na ulici Trojická, Praha 2 - Nové Město. Byt se skládá ze vstupní chodby, dále pak obývacího pokoje s kuchyňským koutem, dále pak dvou ložnic. Byt je nyní částečně vybavený, ale během pár dnů bude vybaven plně. Kuchyňská linka disponuje sporákem, odsavačem par, lednicí a mrazákem, myčkou. Na podlaze jsou dubové parkety a dlažba. Koupelna má sprchový kout, WC. Samostatné WC. Internetová přípojka. Bydlení přímo u Vltavy v krásném domě s výtahem.Doporučujeme.

  Brand-new furnished apartment 3+kk with balcony 7m2, 85 m2, on the street Trojická, Prague 2 - New Towm. Apartment consists of two bedrooms, living room with the kitchen (stove, exhauster, dishwasher), bathroom with shower corner and toilet, separate toilet available. The apartment will be fully furnished by the end of June. Internet. Living in the beautiful house next to river Vltava. Recommended. 


  Trojická, Praha 2 - Nové Město, dispozice: 3+KK s balkonem, plocha: 85 m², vlastnictví:osobní

  Cena: 30.000 Kč za měsíc

  Detail
  Luxusní byt 2+1, 65 m2, Ve Smečkách, Praha 2 - Nové město

  Nabízíme na krátkodobý pronájem pěkný plně zařízený byt 2+1, 65m2, Ve Smečkách, Praha 2 - Nové Město. Byt se nachází ve 2.patře cihlového domu s výtahem. Byt je po kompletní rekonstrukci. Skládá se ze vstupní chodby, obývacího pokoje, ložnice a malé samostatné kuchyňky s lednicí, dvouvařičem, pračkou. Moderní koupelna a WC. Byt má internetové připojení, TV, SAT. Cena činí 1100 EUR plus 3500 Kč zálohy na služby. Vratný deposit je 2200 EUR. Bydlení přímo u Václavského náměstí. Cena je závisí na délce nájmu. Doporučujeme. 

  We offer for short-term lease very nice fully furnished apartment 2+1, 65 m2, on the street Ve Smečkách, Prague 2 - New Town. The apartment is located in the 2nd floor of the brick building with elevator. The apartment consists of bedroom, living room, kicthen with fridge and two cooking plates, washing machine. Modern bathroom with toilet. Internet, TV, SAT. The price for one month is 1100 EUR plus bills 3500 CZK. The refundable deposit is 2200 EUR. Living just next to Wenceslav Square. The price depends on the length of the stay. Recommended. 

   


  Ve Smečkách, Praha 2 - Nové Město

  Cena: 30.000 Kč za měsíc

  Detail
  Byt 3 + kk, Praha 2 - Nové Město, Trojická

  Nabízíme na pronájem nový zařízený byt 3+kk s balkonem otočeným do vnitrobloku, 69 m2, v Trojické ulici, Praha 1 - Nové Město. Byt se nachází ve 4.patře nově zrekonstruovaného domu s výtahem. Byt se skládá ze vstupní chodby, dále pak obývacího pokoje s plně vybaveným kuchyňským koutem. 2 oddělené ložnice. 2 koupelny (1 koupelna má vanu a druhá má sprchu). V koupelně je pračku a WC. Na podlaze je dřevěná podlaha a dlažba. Internetová přípojka. Volné ihned. Doporučujeme.

  We offer for rent a new furnished 2 bedroom apartment facing the courtyard, with balcony, 69 m2, in Trojicka street, Prague 1 - New Town. The apartment is located on the 4th floor of a newly renovated building with an elevator. The apartment consists of entrance hall, then the living room with fully equipped kitchenettes. 2 separate bedrooms. There are 2 bathrooms (1 bathroom has a bathtube and another one shower). In the bathroom there is washing machine and toilet. The floor is wooden and tiled floors. Internet connection. Available immediately. Recommended. 


  Trojická, Praha 2 - Nové Město, dispozice: 3 + kk, plocha: 69 m², vlastnictví:osobní

  Cena: 30.000 Kč za měsíc

  Detail
  Krásný plně zařízený byt 3+kk, 72 m2, Lumírova, Praha 4 - Nusle

  Nabízíme na krátkodobý a střednědobý pronájem (=dny, týdny, měsíce; ne rok) byt 3+kk, 72 m2, v 1. patře (2.N.P.) v cihlovém domě s výtahem, na ulici Lumírova, Praha 4 - Nusle. Jedná se o nově zrekonstruovaný byt se  ložnicemi, obývacím pokojem s plně zařízenou kuchyňskou linkou (nádobí, trouba, elektrický dvouvařič, myčka, lednice), TV, SAT, wifi internet. V obývacím pokoji je rozkládací pohovka. Jedna ložnice s TV má vstup přímo do koupelny se sprchou a WC. Další koupelna se sprchovým koutem má vstup z chodby. Samostatné WC je přístupné z chodby. Na podlaze je dlažba a dubové parkety. Elektrické topení. V bytě je pračka, sušák na prádlo, žehlička, ložní prádlo, ručníky. V případě zájmu o pronájem nás kontaktujte pro ověření dostupnosti a ceny. Poplatky činí cca 3500 Kč.

  We offer for short and medium-term rental (= days, weeks, months, not a year) flat 3 + kk, 72 m2, on the 1st floor (2.NP) in a brick building with an elevator, Lumírova street, Prague 4 - Nusle. This is a newly renovated apartment with 2 bedrooms, living room with fully equipped kitchen (dishes, oven, electric cooker, dishwasher, fridge), TV, SAT, wifi internet. The living room has a sofa bed. One bedroom has a TV and ensuite bathroom with a shower and toilet. Another bathroom with shower has an entrance from the hallway. Separate WC is accessible from the hallway. On the floor there are tiles and oak floors. Electrical heating. The apartment has a washing machine, clothes dryer, iron, bed linen, towels, dishes. If you are interested in renting, please contact us to verify availability and prices. The service charges are 3500 CZK.


  Lumírova, Praha 4 - Nusle, dispozice: 3+KK, plocha: 72 m², vlastnictví:osobní

  Cena: 31.500 Kč za měsíc

  Detail
  Zařízený byt 3+kk, Liliová, Praha 1 - Staré Město

  Volné od 1.7.2016.Nabízíme k pronájmu pěkný plně zařízený byt v residenci s recepcí, 3+kk, 86,2m2, ve 2.patře cihl. domu s výtahem. Jedná se o unikátní projekt, který je kompletně rekonstruovaný. Byt je zařízený plně vybavenou kuchyňskou linkou včetně nádobí, obývací pokoj, 2 samostatné ložnice, 2 koupelny s vanou a sprchou, WC. V bytě je pračku, TV, SAT, internet v ceně. Volné na dlouhodobý  krátkodobý pronájem (za vyšší cenu).  Parkování na ulici. V domě je recepce. Celý objekt je velmi reprezentativní. Kousek do metra Staroměstská, centra města. Ulice Liliová je velice klidná. Doporučujeme. Poplatky 13.000 Kč plus elektřina 1500 Kč.

  Available from 1.7.2016.Fully furnished apartment in residence with reception, 3+kk, 86,2 m2, in the 3nd floor with elevator. It is unique project which is after complete reconstruction. The apartment has fully equiped kitchen with dishes, living room, 2 separate bedrooms, 2 bathrooms with bathtube and shower, toilet. There is washing machine, TV, SAT, internet included. Possibilty to rent it for short-term (higher price) or long-term. Parking is on the street. The whole building is very representative and has a gallery as well. It is nearby Old Town Square and centre of town. The street Liliová is quiet. Highly recommended it. Service charges are 13.000 CZK plus electricity 1500 CZK.


  Liliová, Praha 1 - Staré Město, dispozice: 3+kk, plocha: 86 m², vlastnictví:osobní

  Cena: 33.000 Kč za měsíc

  Detail
  Luxusní plně zařízený byt 3+1, 110 m2, Truhlářská, Praha 1 - Nové Město

  Pronajato/Rented 

  Pěkný nově zařízený byt 3+1, 110 m2, ve 2. patře cihlového domu s výtahem, na ulici Truhlářská, Praha 1 – Nové Město. Byt se skládá ze vstupní chodby, samostatného WC, koupelny s vanou, 2 ložnic, samostatné šatny. Obývací pokoj je propojen s ložnicí a kuchyní. V bytě je TV, satelit, wifi internet, pračka. Samostatná kuchyně je včetně lednice, mrazáku, sporáku, trouby, kávovaru Nespresso, nádobí, tousteru, myčky. Správce přímo v domě. Bydlení přímo u nákupního centra Palladium a Náměstí Republiky. Možné na krátkodobý pronájem - cena na vyžádání. Nájem plus poplatky cca 10.000 Kč. Doporučujeme.

  Newly furnished apartment 3 + 1, 110 m2, on the 3rd floor in the brick building with elevator, Truhlářská street, Prague 1 - New Town. The apartment consists of entrance hall, separate toilet, bathroom with bathtube, 2 separate bedrooms, separate dressing room, kitchen with fridge, freezer, stove, dishwasher, dishes, Nespresso machine, toaster. The living room is connected to the bedroom and kitchen. There is a TV, satellite, wifi internet, washing machine. Living next to the Shopping Centre Palladium and Square of Republic. It is possible to rent the apartment for short-term. The price is upon the request. The rental fee plus bills 10.000 CZK. Highly recommended.


  Truhlářská, Praha 1 - Nové Město, dispozice: 3+1, plocha: 110 m², vlastnictví:osobní

  Cena: 33.000 Kč za měsíc

  Detail
  Krásný nezařízený dům, 350 m2, Koloděje, Praha 9

  Pronajato/Rented 

  Nabízíme na pronájem krásný velký nezařízený dům, 350 m2, nacházející se v tiché vilové zástavbě, v Kolodějích, Praha 9 - Koloděje. Dům se skládá z přízemí domu s obývacím pokojem, vestavěné kuchyňské linky na míru (sporák, odsavač par, myčka), jídelny se vstupem do zahrady, pokoje, WC. V 1.patře se nachází 3 velkých ložnic, 1 malého pokoje (12 m2) a koupelny. V suterénu domu je prádelna/sušárna, elektrokotelna, sklep, garáž a koupelna. Na podlaze je koberec, mramor a dlažba. Dům má pěknou udržovanou zahradu s naprostým soukromým. Zahrada je 621 m2. Pozemek u domu je 772 m2. Hlavní automatická brána do garáže. Alarm systém. Volné od srpna. Nájem plus poplatky 10.000 Kč plus odvoz odpadu. Doporučujeme.

  We offer for rent a beautiful large unfurnished house, 350 m2, located in a quiet residential area, in Koloděje, Prague 9 - Koloděje. The house consists of a ground floor with living room, built-in modern kitchen (stove, range hood, dishwasher), dining room with access to the garden room, WC. On the 1st floor there are 3 large bedrooms, 1 small room (12 m2) and bathroom. In the basement is a laundry room, electrical heating system, basement, garage and bathroom. Carpeted floor, marble and tiles. The house has a nice garden with total privacy. The garden is 621 m2. The plot is 772 m2. Main automatic gate to the garage. Alarm system. Available from August. Rental fee plus bills 10.000 CZK plus garbage removal. Recommended. 

  Мы предлагаем в аренду красивый большой дом без мебели, 350 м2, расположен в тихом жилом районе, в Колодее, Прага 9 - Колодее.Дом состоит из цокольного этажа с гостиной, встроенные в пользовательский кухня (холодильник, морозильник, плита, вытяжка, посудомоечная машина), столовая с выходом в сад, туалет. На 1-м этаже 3 большие спальни, 1 маленькая комната (12 м2) и ванная комната. В подвальном этаже есть прачечная / сушилка, солярий, подвал, гараж и ванная комната. Ковровое покрытие, мрамор и плитка.Дом имеет красивый сад с общей частных.Сад 621 м2.Земля дом 772 м2. Главная автоматические ворота в гараж. Сигнализация. Доступен с августа. Рекомендуем. 


  Koloděje, Praha 9, dispozice: 5+kk, plocha: 350 m², vlastnictví:osobní

  Cena: 34.000 Kč za měsíc

  Detail
  Byt 2+kk, 83m2, Ostrovní, Praha 1 - Nové Město

  Nabízíme pěkný zařízený byt 2+kk, 83m2. Byt se anchází v nově zrekonstruované budově přímo u Národního Divadla. Byt se skládá z  obývacího pokoje s jídelní částí, sedací souprava s komfortním rozkládacím lůžkem pro 2 osoby, plně vybavená kuchyňská linka zn. Alno s vestavnými spotřebiči Bosch, sklokeramická deska, myčka, mikrovlnná trouba, varná konvice, kávovar; komfortní prostorná ložnice s dvojlůžkem, vestavnou skříní a psacím stolem; koupelna s umyvadlem, vanou a skleněnou zástěnou, pračka, závěsné wc; free WiFi internet, LCD televize, SAT TV, klimatizace, trezor, žehlička, žehlicí prkno, fén. Možnost krátkodobých pronájmů. V případě dalších dotazů nás neváhejte kontaktovat. V ceně pronájmu je zahrnuto veškeré vybavení, wi-fi internetové připojení, satelitní TV, služby denní recepce v pracovní dny, úklid apartmánu s výměnou koupelnového textilu a ložního prádla 1x týdně, technická údržba, odvoz odpadu.


  Ostrovní, Praha 1 - Nové Město, dispozice: 2+kk, plocha: 83 m²

  Cena: 34.000 Kč za měsíc

  Detail
  Zařízený byt 3+1, 120m2, Veleslavínova, Praha 1 - Staré Město

  Pěkný plně zařízený byt 3+1, 120m2, ve 3. patře cihlového domu na Starém Městě. Jedná se o pěkně zrekonstruovaný dům s ostrahou, vrátným, výtahem. Byt se skládá z velké prostorné chodby, 2 samostatných ložnic, oddělené kuchyně, obývacího pokoje. Kuchyň je plně vybavená myčkou, sporákem, odsavačem par, lednicí, mrazákem a patří k ní komora. Byt je kompletně zařízen nábytkem, nádobím, ložním prádlem, pračkou. V bytě jsou dvě sociální zařízení, 2 toalety. Alarm, intercom, PCO, internet, SAT. Parkování 500 metrů od domu v Rudolfinu za 6000,-Kč měsíčně. Lokalita s nádechem staré Prahy doplňují malé kavárničky, restaurace. Za rohem metro Staroměstská, Staroměstské náměstí. Poplatky činí 5.000,-Kč. Doporučujeme.

  We offer you luxury apartment 3+1, 120m2, in the 3rd floor of brick building in the Old Town. The apartment consists of spacious corridor, 2 separate rooms, separate kitchen, living room. The kitchen is fully fitted including dishwasher, fridge, freezer, stove, exhauster and storage with washing machine, dryer. The apartment is fully furnished. There are two toilets. Alarm, intercom, PCO, internet, SAT. Parking is possible in Rudolfinum, 500 meters from the house for 6.000 CZK per month. Location of Old Town gives the real picture of Prague. Rental fees plus bills 5000,-Kč. Round the corner Old Town Square, city center, Jewish Quarter.


  Veleslavínova, Praha 1 - Staré Město, dispozice: 3+1, plocha: 120 m², vlastnictví:osobní

  Cena: 35.000 Kč za měsíc

  Detail
  Krásný duplex s terasou, 3+kk, 133 m2, Ve Smečkách, Praha 1 - Nové Město

  Nabízíme na pronájem krásný velký duplex podkrovní byt přímo v centru města kousek od Václavského náměstí s terasou, 3+kk, 133 m2, na ulici Ve Smečkách, Praha  - Nové Město. Byt se nachází ve 4.patře bez výtahu. Byt je po kompletní rekonstrukci. Má velkou vestavěnou kuchyňskou linku s myčkou, lednicí a mrazákem, sporákem a úložnými prostory. U kuchyně je jídelní stůl a židle. Ložnice má vestavěnou skříň, postel. Na podlaze jsou parkety a dlažba. Byt se skládá z přízemí, kde jsou dvě oddělené ložnice, koupelna a samostatné WC. V 1.patře je terasa 10 m2 a prostor na případnou kancelář. Možnost internetu UPC. V bytě je klimatizace. Byt je částečně zařízený (zůstává jídelní stůl, postel, vestavěné skříně, pračka se sušičkou, TV). Záloha na služby 1000 Kč plus elektřina a plyn. Doporučujeme.

  I offer to rent beautiful large duplex penthouse apartment in the city center near Wenceslas Square, with terrace, 3 bedrooms, 133 m2, on the street Ve Smeckach, Prague - New Town. The apartment is located on the 4th floor without elevator. The apartment is completely renovated. It has a large built-in kitchen with dishwasher, refrigerator and freezer, stove and storage space. In the kitchen is a dining table and chairs. The bedroom has a built-in wardrobe, a bed. The floors are parquet and tiles. The apartment consists of ground floor where there are two bedrooms, bathroom and separate toilet. On the 1st floor terrace of 10 m2 and space for any office. Possibility of Internet UPC. The apartment has air conditioning. The apartment is partially furnished (still dining table, bed, wardrobes, washer and dryer, TV). The lump sum 1000 CZK per person plus electricity and gas. Recommended. 


  Ve Smečkách, Praha 2 - Nové Město, dispozice: 3+kk plus terasa, plocha: 133 m², vlastnictví:osobní

  Cena: 35.000 Kč za měsíc

  Detail
  Nezařízený byt 3+kk, 105m2, Polská, Praha 2 - Vinohrady

  Nabízíme nezařízený byt 3+kk, 105m2, ve 3.patře cihl. domu s výtahem. Byt je nezařízený s možností vybavení nábytkem. Skládá se ze vstupní chodby, dvou samostatných ložnic, 2 balkonů, 2 koupelen, má vestavěnou skříň, satelit, internet, pračku, plně vybavenou kuchyň, velký obývací pokoj s výhledem do parku. V domě je společná upravená zahrada. Parkování přímo před domem na hlídaném parkovišti za 6.000,- Kč měsíčně. Na podlaze jsou parkety, dlažba a v koupelně mramor. Balkon z obývacího pokoje směřuje do parku a další do vnitrobloku. Reprezentativní bydlení kousek od Václavského náměstí.

  Unfurnished apartment 3+kk, 105m2, in the 3rd floor of brick building with an elevator. The apartment is unfurnished with possibility of providing some furniture. It consists of entry, 2 separate bedrooms, 2 bathrooms, built-in-wardrobe, sattelite, internet, washing machine, fully fitted kitchen, big spacious living room with the view to park. There is common garden. Parking can be just opposite the house in security parking for 6.000 CZK per month. There are parquets on the floor and tiles. One balcony is in the living room and the other one is in the bedroom. Representative living next to Wenceslav Square.


  Polská, Praha 2 - Vinohrady, dispozice: 3+kk, plocha: 105 m², vlastnictví:osobní

  Cena: 37.000 Kč za měsíc

  Detail
  Byt 3+kk, 97m2, Ostrovní, Praha 1 - Nové Město

  Dovolujeme si Vám nabídnout byt 3+kk, 97m2, s jižně orientovaným balkónem, obývacím pokojem s jídelní částí, sedací soupravou s komfortním rozkládacím lůžkem pro 2 osoby, plně vybavenou kuchyňskou linkou zn. Alno s vestavnými spotřebiči Bosch, sklokeramickou deskou, myčkou, mikrovlnnou troubou, varnou konvicí, kávovarem; dvě komfortní oddělené ložnice s dvojlůžky, vestavnou skříní a psacím stolem; koupelna s umyvadlem, vanou a skleněnou zástěnou, pračka; samostatné závěsné wc s umyvadlem a zrcadlem; free WiFi internet, LCD televize, SAT TV, klimatizace, trezor, žehlička, žehlicí prkno, fén. Byt se nachází přímo u Národního Divadla. Do centra města 5 minut. Veškerá občanská vybavenost v okolí. V ceně pronájmu je zahrnuto veškeré vybavení, wi-fi internetové připojení, satelitní TV, služby denní recepce v pracovní dny, úklid apartmánu s výměnou koupelnového textilu a ložního prádla 1x týdně, technická údržba, odvoz odpadu.


  Ostrovní, Praha 1 - Nové Město, dispozice: 3+kk, plocha: 97 m²

  Cena: 38.000 Kč za měsíc

  Detail
  Pěkný zařízený byt 3+kk, 145 m2, ulice Ve Smečkách, Praha 2 - Nové Město

  Nabízíme na pronájem pěkný zařízený byt 145 m2, o velikosti 3+kk s terasou, v 5.p.  s výtahem, adresa Ve Smečkách, Praha 2 - Nové Město. Byt se skládá ze dvou ložnic, plně vybavené kuchyňské linky, terasy, koupelny. V bytě je pračka, sušička, TV. Nájem plus poplatky. Lze i krátkodobě.

  Very nice furnished (possible unfurnished) 2 bedroom apartment, 145 m2, in the 5th floor of a brick house, on the street Ve Smečkách, Prague 1. The aparment has two bedrooms, fully fitted kitchen, terrace, bathroom. Washing machine, dryer, TV, internet access. The rental fee plus bills. It is possible to rent it short-term.


  Ve Smečkách, Praha 2 - Nové Město, dispozice: 3+kk, plocha: 145 m², vlastnictví:osobní

  Cena: 45.000 Kč za měsíc

  Detail
  Nezařízený luxusní byt 4+kk, 121m2, Trojská, Praha 8 - Troja
  Nabízíme na pronájem luxusní byt 4+kk, 121m2, Trojská, Praha 8 - Troja. Jedná se o mezonetový byt. V přízemí bytu je šatna, WC, obývací pokoj s kuchyňským koutem, komora, 2 ložnice, koupelna, spíž, terasa (23m2). Ve vyšším polaží je ložnice, šatna, koupelna a terasa (7m2). Byt se nabízí nezařízený. Je proveden v nejvyšším standardu - s krbem, rozvody klimatizace, plně vybavené kuchyně, satelitní anténa, domácí telefon, internet, zabezpečení prostor bytů pomocí EZS s připojením na PCO. Sklepní kojí s možností uložení kol, kočárků atd, která je obezděná a uzavřená plnými uzamykatelnými dveřmi. 2 parkovací stání pro osobní vozy ve společné garážové hale. Společně mohou všichni residenti užívat: předzahrádku na nádvoří, bazén na nádvoří - vyhřívaný, s protiproudem a vodním chrličem
  Výtah z garáží na úroveň nejvyššího podlaží. Nájemné plus poplatky. 
   
  We offer for rent luxury apartment 4 + kk, 121 m2, Troja, Prague 8 - Troja. It is a duplex apartment. The ground floor apartment has a closet, toilet, living room with kitchenette, storage room, 2 bedrooms, bathroom, pantry, terrace (23m2). In higher floor a bedroom, dressing room, bathroom and terrace (7m2). The apartment is offered unfurnished. It is made to the highest standard - with a fireplace, air conditioning wiring, fully equipped kitchen, satellite dish, home phone, internet, security room apartments with ESS connected to the PCO. Cellar with space for bicycles, prams, etc, which is walled and closed solid lockable doors. 2 parking spaces for cars in a common garage hall. Together, all residents can enjoy: front garden in the courtyard, the courtyard pool - heated, with water flow and a waterspout. Elevator from garage level to the highest floor. Rental fee plus bills. 

  Trojská, Praha 8 - Troja, dispozice: 4+kk, plocha: 88 m², vlastnictví:osobní

  Cena: 49.000 Kč za měsíc

  Detail
  Pěkný nezařízený duplex 3+kk, 145 m2, Opatovická, Praha 1 - Nové Město

  Nabízíme na pronájem pěkný nezařízený byt 3+kk, 145 m2, Opatovická ulice, Praha 1 - Nové Město. Byt se nachází ve 4. a 5.patře cihlového domu s výtahem. Byt se skládá z přízemí bytu s plně vybavenou kuchyňskou linkou v prostorném obývacím pokoji, dále pak koupelny s WC. V prvním patře jsou dva neprůchozí pokoje a koupelna s WC. Byt se nabízí nezařízený. V bytě jsou velké vestavěné skříně v přízemí v chodbě. Velmi pěkné bydlení přímo v centru města. Nájem plus služby 1000 Kč plus elektřina a plyn. 

  We offer for rent unfurnished apartment 3+kk, 145 m2, in the 4th and 5th floor of the brick building with an elevator, on the street Opatovická, Prague 1 - Nové Město. The ground floor of the flat has spacious fully fitted kitchen with living room, bathroom and toilet. The upper floor has two separate bedrooms, bathroom, toilet. On the floor there is floating floor and tiles. Internet access. Very good living in the city centre. The rental fee plus bills 1000 CZK plus electricity and gas.


  Opatovická, Praha 5 - Smíchov, dispozice: 3+kk, plocha: 145 m², vlastnictví:osobní

  Cena: 49.000 Kč za měsíc

  Detail
  Velký nezařízený dům 7+1, 350m2, na ulici Na Cípu, Praha 4 - Újezd

  Neplatíte provizi. Nabízíme trojpodlažní nezařízený rodinný dům 7+1, s užitnou plochou 350 m2, v rezidenční zástavbě Prahy 4 - Újezdu. Při vstupu do domu je prostorná chodba s vestavěnou skříní, dále pak obývací pokoj se vstupem do zahrady, kuchyňská linka a jídelna. Obývací pokoj disponuje krbem. Dále se v přízemí nacházejí dvě ložnice a koupelna. První patro domu tvoří ložnice, jedna z nich s krbem, koupelna. Poslední patro je atypické s možností využití jako úložné či dětské prostory. Dům má celkem 5 ložnic, 4 koupelny se sprchovým koutem či vanou, WC. V 1.patře domu vede z ložnice balkon s výhledem do zahrady. Celý dům je podsklepen. Na pozemku je parkování pro dvě auta. Třetí parkování je v garáži. SAT, Internet ADSL, na oknech jsou venkovní žaluzie, centrální vysavač, pračka, alarm. Podlahové vytápění na dlažbách v domě. Pěkné bydlení nedaleko metra Chodov a Opatov (autobus každých 15 minut). V přízemí domu je plynová kotelna. Výborná dostupnost přímo na dálnici D1. Pěkná udržovaná zahrada. Volný od července 2015.

  You do not pay any agency fee. We offer for rent very nice unfurnished family house 7+1, size of 350 m2, in residential area of Prague 4 - Újezd. In the groundfloor you can find built-in wardrobe, living room with entrance to the garden, kitchen with dining rook. The living room has a fireplace. In the 1rst floor there is a spacious room  bedroom with fireplace, dressing room, bedroom, working room, bathroom. In the basement there is fitness room, room for drying clothes, laundry room, room with heating system, storage and bathroom. In the house there are 5 bedrooms, 4 bathrooms and toilets. The floor heating in tiles. There is a garden, two outdoor parking lots and one garage in the house. SAT, internet ADSL. Available from July 2015. 


  Na Cípu, Praha 4 - Újezd, dispozice: 7+1, plocha: 350 m², pozemek :2000 m², vlastnictví:osobní

  Cena: 50.000 Kč za měsíc

  Detail
  Luxusní byt 6+1, 165 m2, Náprstkova, Praha 1 - Staré Město

  Nabízíme na pronájem pěkný luxusní byt s dispozicí 6+1, 165, s terasou o velikosti 25,5 m2, v 5.patře cihlového domu s výtahem. Při vstupu do bytu se vejde do vstupní chodby, dále pak obývacího pokoje s kuchyňskou linkou (spotřebiče Miele – myčka, trouba, varná deska, lednice, kávovar). Byt má dvě koupelny (jedna se saunou a sprchou a druhá s vanou, WC a bidetem), dále pak 3-4 ložnice, technickou místnost. Na všech oknech jsou žaluzie. Z obývacího pokoje se vyjde po schodech na terasu, která má naprosté soukromí a úchvatný výhled na Pražský Hrad a celé okolí centra města. Jedná se o velmi klidný dům, udržovaný a s výtahem. V bytě je satelit, možnost internetu. Měsíční náklady jsou poměrně nízké – cca 3860 Kč dle spotřeby plus elektřina a plyn. Byt je dobře izolovaný. V bytě je plynové topení, klimatizace. Bezpečnostní systém. Byt může zůstat částečně zařízený nebo úplně bez nábytku. Parkování je možné na ulici před domem, nebo v garážích v okolí domu za poplatek. Veškerá infrastruktura je v okolí domu - obchody, restaurace, nábřeží Vltavy. Sama ulice je tichá a bez hluku. Doporučujeme.

  We offer for rent a nice luxury apartment 6 +1, 165 m2, with a terrace of 25.5 m2, on the 5th floor of a brick building with an elevator. When you enter the apartment there is the hall, the living room with kitchen (Miele appliances - dishwasher, oven, hob, fridge, coffee maker). The apartment has two bathrooms (one with sauna and shower and one with bathtube, WC and bidet), then 3-4 bedrooms, utility room. On all windows are blinds. From the living room there are the stairs to the terrace, which has total privacy and breathtaking views of Prague Castle and the surrounding city center. It is a very quiet house, maintained with the lift. There is satellite TV, Internet. Security system. Monthly costs are relatively low - about 3860 CZK plus electricity and gas according to consumption, the apartment is well insulated. There is gas heating, air-condition. The apartment can be partially furnished or completely unfurnished. Parking is available on the street or in a garage around the house for a fee. All infrastructure is around the house - shops, restaurants, waterfront river. Street itself is quiet and no noise. Recommended. 


  Náprstkova, Praha 1 - Staré Město, dispozice: 6+1, plocha: 165 m², vlastnictví:osobní

  Cena: 55.000 Kč za měsíc

  Detail
  Luxusní byt 4+1, 157 m2, Valentinská, Praha 1 - Staré Město

  Pronajato/rented 

  Nabízíme na pronájem luxusní byt 4+1, 157 m2, Veleslavínova, Praha 1 - Staré Město. Jedná se o  zařízený byt. V domě je výtah. Byt má balkon a prošel nákladnou rekonstrukcí. Skládá se ze vstupní chodby, 3 ložnic, obývacího pokoje a plně vybavené kuchyně s plynovým sporákem, el. troubou, velkou americkou lednicí, myčkou, mikrovlnnou troubou, odsavačem par. Byt má dvě koupelny (jednu s vanou a jedna se sprchou). Byt je na fotkách nezařízený. Volný ihned. Nájem plus poplatky. Doporučujeme.

  A luxury furnished apartment 4 + 1 for rent, 157 m2, Veleslavinova street, Prague 1 - Old Town. It is a furnished apartment. In the building there is an elevator. The apartment has a balcony and has undergone refurbishment. It consists of an entrance hall, 3 bedrooms, living room and fully equipped kitchen with gas stove, oven, large american fridge, dishwasher, microwave, cooker hood. The apartment has two bathrooms (one with bath and one with shower), toilet. Available now. The rental fee plus bills. Recommended. 


  Valentinská, Praha 1 - Staré Město, dispozice: 4+1, plocha: 157 m², vlastnictví:osobní

  Cena: 55.000 Kč za měsíc

  Detail
  Byt 4 +kk, 162 m2, Praha 5 - Smíchov, Staropramenná

  Nabízíme na pronájem nově zařízený byt 4+kk s balkonem, na ulici Staropramenná, nacházející se v 5 N.P. v nově zrekonstruované budově s výtahem. Byt se skládá ze 3 ložnic, obývacího pokoje s plně vybavenou kuchyňskou linkou a vstupem na balkon, dále pak koupelny s vanou, sprchou, pračkou a WC. Na podlaze jsou dřevěné parkety a dlažba. Byt má vestavěné skříně ve vstupní chodbě. Internetová přípojka. Volné ihned. Bydlení přímo u nákupního centra Anděl, metra, tramvají. Parkování na ulici, popř. v podzemní garáži za poplatek. Doporučujeme.

  We offer for rent newly furnished duplex apartment 4 + kk on the street Staropramenná, located in the 5th N. P. in a newly renovated building with an elevator. The apartment consists of 3 bedrooms, living room with fully equipped kitchen and balcony access, as well as a bathroom with bath, shower, toilet and washing machine. The floors are parquet and tiles. The apartment has built-in wardrobes in the entrance hall. Internet connection. Available immediately. Living near the shopping center Andel metro, tram. Parking on the street, eventually in the underground parking. Recommended. 


  Staropramenná, Praha 5 - Smíchov, dispozice: 4+kk, plocha: 162 m², vlastnictví:osobní

  Cena: 55.000 Kč za měsíc

  Detail
  Byt 4 +kk, 162 m2, Praha 5 - Smíchov, Staropramenná

  Nabízíme na pronájem nově zařízený byt 4+kk s balkonem, na ulici Staropramenná, nacházející se v 6 N.P. v nově zrekonstruované budově s výtahem. Byt se skládá ze 3 ložnic (jedna z ložnic má balkon), obývacího pokoje s plně vybavenou moderní kuchyňskou linkou a vstupem na balkon. Byt má 2 koupelny - jednu s vanou a WC, druhou se sprchovým koutem a WC. Na podlaze jsou dřevěné parkety a dlažba. Byt má vestavěné skříně ve vstupní chodbě. Internetová přípojka. Volné ihned. Bydlení přímo u nákupního centra Anděl, metra, tramvají. Parkování na ulici, popř. v podzemní garáži za poplatek. Doporučujeme.

  We offer for rent newly furnished 3 bedroom apartment on the street Staropramenná, located at 6 floor in a newly renovated building with an elevator. The apartment consists of 3 bedrooms (one of the bedrooms has a balcony), a living room with fully equipped modern kitchen and balcony access. The apartment has two bathrooms - one with bath and toilet, the other with shower and toilet. The floors are wooden and tiles. The apartment has built-in wardrobes in the entrance hall. Internet connection. Available immediately. Living near the shopping center Andel metro, tram. Parking on the street, or in the underground garage for extra payment. Recommended. 


  Staropramenná, Praha 5 - Smíchov, dispozice: 4 + kk, plocha: 162 m², vlastnictví:osobní

  Cena: 55.000 Kč za měsíc

  Partneři:
  Reality CZ a SK  developed by: